Serce rozerwane na strzępy. Robert Janowski trafił w sedno

Serce rozerwane na strzępy. Robert Janowski trafił w sedno Źródło: youtube.com

Robert Janowski opublikował na Facebooku nagranie, które Internauci okrzyknęli najbardziej wzruszającym momentem wiecu pożegnalnego. To zdecydowanie chwyta za serce!

Robert Janowski podzielił się z Internautami jedną z bardziej chwytających za serce chwil, które umieszczono na platformie Youtube. Dotyczy ona tego, czym żyje cała Polska od kilku dni. Chodzi o śmierć prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza, a konkretnie jeden z kluczowych momentów, który pojawił się podczas wspólnego pożegnania Gdańszczanina. 14 stycznia bowiem miał miejsce wiec pożegnalny, który to w sposób szczególny uhonorował śmierć, jaką poniósł w tragicznych okolicznościach Paweł Adamowicz podczas finału WOŚP.

Robert Janowski publikuje nagranie

Były prowadzący "Jaka to melodia" opublikował na swoim Facebooku nagranie. Na nagraniu prowadzący wiec zaprasza do odsłuchania utworu. W tle od tej pory słychać "Sound of Silence", czyli utwór duetu Simon and Garfunkel, choć w wykonaniu zespołu Disturbed. Szczególne wrażenie robi cisza, która pojawiła się razem z rozpoczęciem wykonania. To zwyczajnie łapie za serce! Świetnym pomysłem było użycie tylko i wyłącznie samego wokalu, który dosłownie pogłębia atmosferę żalu. Potwierdzeniem jest słyszalne z boku ciche szlochanie. Wszyscy stoją w bezruchu. Nagranie przekazuje cały potok przygnębiających emocji, które jednak zespalają stojących w tłumie ludzi. Od tej pory nie ma "my i oni". Pozostaje tylko solidarne "my".

Komentarze internautów

A oto kilka komentarzy, które wyrażają pełen podziw dla tej chwili, ogromne wzruszenie, a także szczególnie mile i z godnością wypowiadają się na temat osoby Pawła Adamowicza: - Nie interesuje się polityką... Nie znałem też Pana Adamowicza ale nie umiem pojąć jakim trzeba być człowiekiem żeby zrobić coś takiego... Tak narzekamy na innych a sami nie jesteśmy lepsi od nich. Obrzucamy się co dzień jadem. Serce mi pęka że moja kochana córka ma żyć w tym świecie gdzie nie znasz dnia i godziny. Niech jego duża spoczywa w pokoju - pisze internautaDALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - "... ktoś słowem złym zabija tak jak nożem ..." - Dziwny jest ten świat, 1967, Niemen - skomentował ktoś inny - To niestety piosenka o braku zdolności do porozumienia...jak sam autor wyjaśnił. Tak jest niestety u nas...w naszym społeczeństwie - z żalem stwierdziła użytkowniczka - Okoliczności i to wykonanie - rozrywają serce na strzępy. Taka bezsensowna szkoda. Taki żal. Zginął dobry człowiek - ze smutkiem uznano. - Mam nadzieję że w końcu politycy i osoby celowo wbijające klin w społeczeństwo wyciągną wnioski i w Polsce zapanuje zgoda i pojednanie. Wszystko zaczyna się wymykać spod kontroli. Mam nadzieję że ta śmierć nie pójdzie na marne - uznał internauta. Chyba nic lepiej nie podsumuje całego wydarzenia.   ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Córka Barbary Kurdej-Szatan to KLON pięknej mamy! Zaniemówicie z wrażenia!
  2. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Opadną wam szczęki
  3. Jest nieoficjalna data pogrzebu Adamowicza! To dzień żałoby narodowej
  4. Polacy domagają się kary śmierci dla zabójcy Adamowicza. Historyczny przełom
  5. Lekarze walczyli o życie Adamowicza na oczach całej Polski. Wiemy co z sekcją zwłok
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News