Wstrząsające kulisy odejścia Janowskiego z TVP. Zaatakowali jego rodzinę

Wstrząsające kulisy odejścia Janowskiego z TVP. Zaatakowali jego rodzinę

Robert Janowski po 21 latach żegna się z telewidzami programu "Jaka to melodia?".  W tym przypadku trudno mówić jednak o rozstaniu przebiegającym w miłej atmosferze. Na światło dzienne wypłynęły skandaliczne okoliczności, w jakich Janowski rozstał się z TVP.

Robert Janowski jest, bez dwóch zdań, postacią utożsamianą z programem "Jaka to melodia?". Tym większe było zdziwienie telewidzów kiedy pojawiły się pierwsze plotki dotyczące możliwości rozwiązania współpracy z popularnym prowadzącym. W zeszłym roku miało dojść do pierwszych spotkań przedstawicieli TVP i Roberta Janowskiego, podczas których padły propozycje zmiany formatu telewizyjnego show.

Robert Janowski dostawał groźby

Podczas spotkania Robert Janowski stanowczo odrzucił propozycje dokonania zmian zaproponowanych przez telewizję. Prezes TVP otwarcie nie krył zdenerwowania zaistniałą sytuacją. Jacek Kurski miał nawet pogrozić Janowskiemu, że jeśli nie zgodzi się na propozycje wprowadzenia zmian w programie, to "skończy tak samo jak Grażyna Torbicka i Maciej Orłoś". Na tym się jednak nie skończyło. Kiedy Robert Janowski podjął  decyzję o rozstaniu z programem "Jaka to melodia?", szturm na byłego już prowadzącego przypuściły środowiska związane z nowym producentem programu. Twierdzili oni, że za kadencji Janowskiego na udział w programie mogły liczyć tylko osoby z jego kręgów, które jednocześnie miały dostęp do listy prezentowanych w danym odcinku utworów.

Celowo oczerniano rodzinę Roberta Janowskiego

W konflikt została też wciągnięta rodzina Roberta Janowskiego. Wiadomości TVP przypomniały o skandalu sprzed 5 lat, kiedy to zarzucano Monice Janowskiej i jej koleżankę o kradzież futer w sklepie na Florydzie. Warto przypomnieć, że żona Janowskiego została oczyszczona z zarzutów, a sąd uznał sprawę za sztucznie stworzoną przez media. Robert Janowski zapowiedział już, że cała sprawa związana z konfliktem z Telewizją Polską znajdzie swoje zakończenie w sądzie.

Co dalej z programem i Robertem Janowskim?

Według nieoficjalnych doniesień Robert Janowski prowadzi zaawansowane rozmowy z jedną ze stacji telewizyjnych, która jest gotowa wyprodukować program w podobnym formacie. Natomiast nowym prowadzącym "Jaka to melodia?" w TVP został Norbi.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Beata Kozidrak? Kwoty są KOSMICZNE!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Magda Gessler zaatakowana przez antyfankę. Gwiazda wpadła w szał
  4. Ewa Farna wyleciała z pracy! To koniec popularnego programu z jej udziałem
  5. Michał Wiśniewski wodzirejem na wiejskiej imprezie! Jego nowe zajęcie wywołało burzę
  Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News