Janowski z żoną odnowili przysięgę małżeńska. Wzruszające słowa Roberta

Janowski z żoną odnowili przysięgę małżeńska. Wzruszające słowa Roberta Źródło: fot. Instagram

Robert Janowski ponownie powiedział sakramentalne "tak". W rocznicę swojego ślubu, para zdecydowała się odnowić przysięgę małżeńską. To niesamowita chwila dla niego i jego żony, Moniki.

Robert Janowski ponownie stanął przed ołtarzem. Piosenkarz po 5 latach zdecydował się odnowić przysięgi małżeńskie ze swoją dotychczasową żoną, Moniką. - 5 lat. W zdrowiu i szczęściu . Na słońce i na deszcz. Radość i łzy . Na dobre i na złe - napisał pod zdjęciem na Instagramie Robert, czym wzruszył wszystkich swoich fanów. Celebryta przechodzi przez ciężki rok. Wieloletni prowadzący programu "Jaka to Melodia", emitowanego w Telewizji Polskiej, musiał odejść ze stanowiska. Był to dla niego straszny cios, gdyż był prowadzącym muzycznego show został 20 lat temu, a pożegnano go z dnia na dzień. Jednak wygląda na to, że gwiazdor ciężki okres ma już za sobą.

Robert Janowski powiedział "tak"

Muzyk po 5 latach zdecydował się odnowić przysięgę małżeńską. Na miejsce tego szczególnego wydarzenia wybrał kościół w Lasku Bielańskim w Warszawie. Para przed świątynię dotarła osobno. Tam jednak kobiecie drzwi otworzył jej wybranek, a następnie ponownie poprowadził ją do ołtarza. Para była bardzo wzruszona swoją, już drugą, tak wyniosłą chwilą. Po ceremonii kobieta powiedziała, że nigdy nie straciła nadziei na szczęśliwą rodzinę oraz życie. Dodała, że to, co dziś się wydarzyło, to największe szczęście jakie mogło ją spotkać. Później para i goście pojechali do Kazimierza Dolnego, gdzie odbyło się powtórne "wesele". Decyzja o odnowieniu przysięgi poruszyła internautów. Pod zdjęciami z ceremonii pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy. Wielu z nich złożyło parze gratulacje, oraz życzą im kolejnych udanych lat. Media zaznaczają, że są pełne podziwu, że parze się udało. Gdy młodzi wzięli ślub po raz pierwszy, na zakochanych spłynęła fala krytyki. Internautom nie podobało się, że oboje są po rozwodach i decydują się na wzięcie ślubu kościelnego. Ich zdaniem takie zachowanie było nieobyczajne. Teraz ani Janowski, ani jego małżonka nie przejmują się opinią krytyków. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dziennikarz upokorzył Meghan Markle! Okropne zarzuty
  2. Andrzej Duda dostanie cukrzycy. Ogórek tak mu przysłodziła, że aż zrobiło się...
  3. Agnieszka Chylińska popłakała się jak dziecko. Wszystko nagrała kamera
Następny artykuł