Robert Janowski ma ostatni apel do Owsiaka. Wyciska łzy z każdego

Robert Janowski ma ostatni apel do Owsiaka. Wyciska łzy z każdego

Robert Janowski poruszył swoich fanów. Ikona telewizji i były gwiazdor kultowego "Jaka To Melodia" wystosował apel, który odnosi się do ostatnich wydarzeń, które odegrały się w Gdańsku. Wypowiedź, którą muzyk wystosował w swoich social mediach mocno wzruszyła fanów. Czy wzruszy także Jerzego Owsiaka i przekona go do powrotu na swoje stanowisko?

Robert Janowski to bez wątpienia jedna z bardziej lubianych i kultowych osobowości telewizyjnych ostatniego dwudziestolecia. Wokalista, który już na zawsze zapisał się w pamięci fanów dzięki prowadzeniu "Jaka To Melodia" zawsze wspierał WOŚP i z wielkim poważaniem patrzył na działania Jerzego Owsiaka. Po tym, jak szef fundacji postanowił odejść z piastowanego przez siebie stanowiska, Robert Janowski opublikował oświadczenie, które łamie nawet najtwardsze serca. Czy szef "Orkiestry" zdecyduje się na powrót?

Robert Janowski apeluje do Owsiaka

Wydarzenia w Gdańsku, które spowodowały, że Jerzy Owsiak odszedł z organizacji, są obecnie jednym z najbardziej omawianych przez media tematów. Wielka tragedia, w której śmierć poniósł prezydent Gdańska - Paweł Adamowicz i hejt, który wylał się w kierunku WOŚP i szefostwo fundacji były argumentami, które sprawiły, że założycielowi Przystanku Woodstock skończyła się cierpliwość i w trakcie poniedziałkowej konferencji prasowej zapowiedział zakończenie kierowania fundacją. Decyzja ta bardzo poruszyła Roberta Janowskiego, który przez lata wspierał dzieło Owsiaka. Muzyk postanowił odnieść się do słów szefa WOŚP na swoim Facebooku. - Drogi Jurku. Podpisałem, wszyscy podpisaliśmy w domu... Byłeś... jesteś...naszym bezpieczeństwem, stabilizacją, czymś, (WOŚP) co od ponad 27. lat, pomimo zmian wokół, było stałe... Czymś, czego mogliśmy się uchwycić każdego roku... A teraz nawet tego nie ma... Dlatego podpisaliśmy. Ale chcemy, abyś wiedział, że cokolwiek postanowisz, jakąkolwiek decyzję podejmiesz- JESTEŚMY Z TOBĄ DO KOŃCA ŚWIATA I O JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ. A WY, moi Drodzy? Jak się czujecie? Macie ochotę podpisać? - napisał były prowadzący TVP odnosząc się do apelu portalu pikio.pl dotyczącego zostania Owsiaka w organizacji. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Czy Owsiak da się przekonać do powrotu?

Janowski nie jest jedynym przedstawicielem świata mediów, który apeluje do Owsiaka o pozostaniu na stanowisku szefa Orkiestry. Wśród znanych nazwisk nie brakuje, chociażby Sonii Bohosiewicz, Aleny Lenskiej, Anji Rubik, czy Lecha Wałęsy, który powiedział, że szef WOŚP nie powinien zrażać się do obraźliwych słów, jakich doznał w ciągu ostatnich dni. Czy założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zdecyduje się na powrót, widząc tak duży odzew ze strony społeczeństwa?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Jurka Owsiaka zabrała głos. Założyciel WOŚP może być z niej dumny
  2. Dzieci i młodzież w Polsce dotyka straszna choroba! Będzie coraz gorzej
  3. Ta staruszka przeżyła Holokaust! Teraz została brutalnie pobita
  4. Katarzyny Dowbor ma dwójkę dzieci. Kim są i co robią w życiu?
  5. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Gwiazda inkasuje POTĘŻNE kwoty za koncerty
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News