Robert Janowski z żalem o "Jaka to melodia". Fanom aż łamią się serca

Robert Janowski z żalem o "Jaka to melodia". Fanom aż łamią się serca Źródło: fot.youtube.com/onet.pl

Robert Janowski, znany z prowadzenia teleturnieju „Jaka to Melodia”, który od ponad 21 lat gości na ekranach polskich domów został odsunięty od projektu przez TVP. Dzisiaj, po raz pierwszy po kilku miesiącach od tej decyzji, piosenkarz postanowił zabrać głos w sprawie. To, co powiedział, złamie serce fanom programu.

Robert Janowski niechętnie żegnał się z prowadzonym przez siebie programem. Dwie dekady na wizji sprawiły, że "Jaka To Melodia" stała się kultowym teleturniejem z zakresu wiedzy muzycznej. Trudno także wyobrazić sobie program bez Janowskiego. Wielokrotnie uznawane przez telewidzów show, które zgarniało Telekamery, a także było sztandarowym punktem ramówki TVP zmieniło w tym roku gospodarza. Miejsce artysty zajął Norbi, który - mówiąc łagodnie - nie przypadł do gustu fanom programu. Sam Janowski zdecydował się opowiedzieć o okolicznościach swojego zwolnienia.

Robert Janowski - prowadzący, którego pokochały miliony

Prowadzący, który od ponad 20 lat pojawił się na ekranach telewizyjnych tysięcy Polaków, a także uznany muzyk i aktor nie ukrywa swojego żalu względem kolegów z Telewizji Publicznej, oraz samego prezesa TVP - Jacka Kurskiego. Janowski nie dostał nawet szansy pożegnania się i podziękowania za tyle lat telewidzom. Czego nie mógł zrobić z pomocą mediów, zrobił za pomocą swoich social mediów, w których napisał: „To już koniec. 21 lat. Kawał życia. Waszego i mojego. Było pięknie i nie dajmy sobie zabrać tych wspomnień!” Swoją przygodę z Telewizją Publiczną Robert Janowski podsumował także w rozmowie z agencją Newseria: - Dla ludzi to było coś więcej niż program rozrywkowy, ponieważ stałem się takim ich sąsiadem, byłem codziennie u nich w domach i było nam razem dobrze, ale jest taka piosenka Perfectu „Niepokonani”, tam jest taki tekst: „trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść”. Przepraszam, ale wrócę do Państwa - skomentował Janowski.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowa "Jaka to Melodia" nie podoba się widzom

Według badań opinii publicznej, nowy prowadzący oraz struktura programu nie przypadają do gustu widzom. Pomimo tego, że piosenkarz Norbi bez wątpienia stara się być godnym zastępcą Roberta Janowskiego, to jego humor i usposobienie nie odpowiadają wiernym odbiorcom „Jaka To Melodia". Młodsi patrzą na zmiany bardziej optymistycznym okiem, ale i tak tęsknią za humorem oraz osobą Janowskiego. Zwolniony z telewizji prezenter, sam mówił o tym, że spotkał się ze zmasowaną reakcją fanów na nowe odsłony swojego dawnego show. – Nie patrzę indywidualnie na ten problem, czyli nie myślę o sobie, rzadko myślę o sobie w sumie. Natomiast widzę w domach ludzi, którzy siedzą na kanapach, fotelach, krzesłach i czekają na 17:25, włączają i nie wiem, czy zostają z programem, ale piszą do mnie, dzwonią: „Panie Robercie, szkoda” - ujawnił Robert Janowski. Kultowy już prezenter zapowiada jednak, że nie chce kończyć z tym, co robił przez tak długi czas. Zapowiedział, że pracuje obecnie nad własnym, autorskim programem, który - tak, jak poprzednio ma być quizem muzycznym. Data premiery oraz stacja, na której potencjalnie miałby pojawić się nowy projekt muzyka nie są jeszcze znane.Najlepsze newsy dnia:

    1. Kasia Tusk z mężem mają radosną nowinę. Ich rodzina się powiększy
    2. Wygrała Taniec z Gwiazdami, kibicowała jej cała Polska. Jest nieuleczalnie chora
    3. Uwielbiana aktorka Polsatu w rozpaczy po śmierci męża. To dlatego zniknęła
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu