Robert Janowski nominowany do wspaniałej nagrody! Fani są głęboko wzruszeni

Robert Janowski nominowany do wspaniałej nagrody! Fani są głęboko wzruszeni Źródło: Fot. YouTube/TVP VOD

Robert Janowski może czuć się naprawdę zaszczycony. Gwiazdor oraz jego żona zostali nominowani do wspaniałej nagrody, która zdaniem fanów naprawdę im się należy. Publiczność jest głęboko poruszona tym, jak doceniono dokonania znanego muzyka i prezentera.

Robert Janowski był przez lata kojarzony z programem "Jaka to melodia", który widzowie oglądali na antenie Telewizji Polskiej. Ostatecznie w roli prowadzącego zastąpił go jednak Norbi, a sam prezenter zdecydował się pokierować swą karierę w całkowicie innym, nowym kierunku. Gwiazdor zdążył już wydać płytę. Prowadzi także audycję w jednej z dużych rozgłośni radiowych. Jak zapowiada, wkrótce fani znów będą go mogli oglądać w telewizji, jednak na razie do mediów nie dotarły żadne szczegóły dotyczące projektu.

Robert Janowski wyróżniony. Muzyk nominowany do specjalnej nagrody

Sam Janowski w ostatnim czasie uskarżał się niestety na problemy zdrowotne. Widzowie byli tym niezwykle zmartwieni, czemu wyraz dawali w licznych komentarzach na portalach społecznościowych. Muzyk zdaje się już jednak wracać do zdrowia, gdyż potwierdził, że wraz z żoną pojawi się na Gali Lwice Biznesu 2018. Warto bowiem zaznaczyć, że para jest nominowana do nagrody Gwiazdy o wielkim sercu. Jak sądzą fani, tytuł ten zdecydowanie należy się małżeństwu, które czuje się zapewne zaszczycone podobnym ważnym wyróżnieniem. Jak dokładnie organizatorzy opisują statuetkę, którą może wkrótce otrzymać uwielbiany przez widzów Robert Janowski? - Przed nami 4. edycja LWIC BIZNESU - naszego topowego plebiscytu. Co roku - poza kobietami biznesu nagradzamy również Gwiazdy, które prowadzą własną działalność biznesową lub pomagają innym (biorąc udział w akcjach społecznych i charytatywnych) - napisano na oficjalnej stronie Lwice Biznesu na Facebooku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Robert Janowski powinien zostać nagrodzony? Widzowie nie mają najmniejszych wątpliwości

Wielu fanów bardzo szybko przyznało, że ich zdaniem nagroda należy się właśnie małżeństwu Janowskich. Muzyk bez wątpienia był uszczęśliwiony wieloma miłymi słowami, które mógł o sobie przeczytać na portalach społecznościowych w tym kontekście. "P. Monika i Robert Janowscy powinni zostać nagrodzeni za to, że są cudownymi, życzliwymi, bezinteresownymi ludźmi z ogromnym sercem otwartym dla każdego, chętnie pomagają ludziom w każdej sytuacji, ludzie z wielką klasą"; " Monika Janowska i Robert Janowski - trzymam za Was kciuki! Powodzenia!" - to tylko niektóre spośród wielu przychylnych wobec muzyka oraz jego partnerki komentarzy, które znaleźć można na Facebooku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kontrowersyjny gwiazdor TVP zrównany z ziemią. Bezlitośni fani: „Głupota nie zna granic”
  2. Znaki zodiaku i ich największe problemy. Jak je naprawić?
  3. Widzom odebrało mowę! Oburzające wyznanie gwiazdy Mam Talent wbiło ich w fotele
  4. Znaki zodiaku, które są najbardziej zdystansowane i CHŁODNE
  5. Kożuchowska nie wytrzymała! Wzięła sprawy w swoje ręce, co się dzieje?!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News