Robert Janowski ma już dość. Sprawa zakończy się w sądzie

Robert Janowski ma już dość. Sprawa zakończy się w sądzie Źródło: youtube.com/OnetRano

Robert Janowski na swoim Facebooku poinformował fanów o wyjątkowo przykrej sprawie. Okazało się, że nie zobaczą swojego ulubionego artysty na najbliższym koncercie. Wina nie leży jednak po stronie Janowskiego, a po stronie organizatorów, którzy według niego postąpili bezprawnie.

Robert Janowski stracił cierpliwość. 29 kwietnia miał odbyć się koncert w Teatrze Muzycznym ROMA, gdzie artysta miał zaszczycić swoją obecnością tłumnie zgromadzoną widownię. Chociaż setki fanów wykupiło bilety, występu nie będzie. Wszystko z powodu organizatorów, którzy postąpili wobec muzyka w sposób skandaliczny.

Robert Janowski nie wystąpi 29 kwietnia. Zamiast tego pójdzie do sądu

Były, legendarny prowadzący "Jaka to melodia", na swoich social mediach oficjalnie poinformował tysiące fanów, że nie pojawi się na koncercie w Teatrze Muzycznym ROMA. Byli oni wyjątkowo zasmuceni tą informacją. Wyrazili jednak zrozumienie, a także dali muzykowi wsparcie, gdy dowiedzieli się, co jest faktyczną przyczyną tej decyzji.

Okazało się, że piosenkarz był gotowy zaśpiewać dla publiczności 29 kwietnia. Organizatorzy z niewiadomych przyczyn odwołali jednak jego występ, co ponoć nie wydarzyło się po raz pierwszy. Więcej informacji możemy znaleźć w samym wpisie Roberta Janowskiego. Sytuacja jest wyjątkowo kuriozalna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Szanowni Państwo, z uwagi na skandaliczne, niedopuszczalne i karalne (mój pozew w sądzie) zachowanie spółki Sollus Entertainment, mój, zaplanowany na 29 kwietnia w Teatr Muzyczny ROMA , koncert, nie odbędzie się. Jest to już kolejne wydarzenie z moich udziałem odwołane przez tego organizatora z przyczyn niezależnych ode mnie. Oczywiście nikt z Sollus i TiXER nie poinformował mnie o odwołanym koncercie. Również nie widzę żadnej oficjalnej informacji dla fanów i zainteresowanych - z bólem opisuje sprawę Robert Janowski.

Jak się okazuje wokalista nie zamierza pozostawić tak całej sprawy. Stracił on cierpliwość do wymienionych w swoim wpisie firm, które najwyraźniej już wcześniej kilka razy zawiodły zaufanie Janowskiego. Miejmy nadzieję, że kolejne koncerty odbędą się bez przeszkód.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. DRAMAT w M jak Miłość! Aktor wyrzucony z obsady za skandaliczne zachowanie
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Najbliższy człowiek papieża skazany za pedofilię. Polski duchowny: to prześladowanie
  4. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  5. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  6. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

 

Źródło: Gwiazdy (WP)

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News