Spieszcie się! To jedyna okazja aby zjeść kolację z przystojnym Robertem Janowskim

Spieszcie się! To jedyna okazja aby zjeść kolację z przystojnym Robertem Janowskim

Robert Janowski to jeden z najprzystojniejszych prezenterów w naszym kraju. Cieszy się ogromną popularnością i teraz oferuje coś świetnego. Macie wielką okazję, żeby zjeść z nim wyjątkową kolację. Musicie się jednak śpieszyć, bo chętnych jest wielu, a czasu coraz mniej. Wszystko w szczytnym celu.

Robert Janowski to każdemu dobrze znany prezenter. Chyba wszyscy Polacy znają go z wielu programów telewizyjnych, a jego głos podbił serca niejednej kobiety. To także one do niego wzdychają, gdyż jest to jeden z najprzystojniejszych celebrytów w naszym kraju.

Wiele kobiet marzy o kolacji z nim

Nie jedna kobieta marzy o tym, aby spotkać Roberta Janowskiego i chociaż przez chwilę z nim porozmawiać. Jeszcze do niedawna można było wziąć udział w teleturnieju "Jaka to melodia", który to prowadził ponad 20 lat. Prócz czerpania przyjemności z wygranej każdy mógł spędzić trochę czasu z tym wspaniałym człowiekiem. Ten postanowił wspomóc akcję charytatywną w świetny sposób. Od lat Janowski uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych prezenterów w Polsce. Lata lecą, ale po nim tego w zupełności nie widać. Co więcej, ma wspaniały głos i miliony z chęcią słuchały go w programie oraz na licznych koncertach, które dawał. Jego osoba zawsze uświetniała każdą okazję.

Charytatywnie z Janowskim

Jeżeli uwielbiacie prezentera tak, jak my to macie świetną okazję, aby spotkać się z nim sam na sam w pięknej restauracji na wspólną kolację. Robert Janowski postanowił wspomóc akcję charytatywną Fundacji Mam Marzenie. Partnerem jest Allegro i to tam możemy wziąć udział w licytacji.

Robert Janowski i kolacja w świetnej restauracji

Spotkanie odbędzie się między styczniem a marcem 2019 roku. Termin będzie do uzgodnienia. Oczywiście musi się to odbyć w pięknym i dostojnym miejscu. Kolacja będzie zorganizowana w restauracji "Superiore" w Warszawie. W opisie czytamy: DALSZA CZĘŚĆ TESTU POD GALERIĄ - Superiore oznacza z włoskiego najlepszy i tak też restauracja stara się, aby ten przymiotnik był adekwatny do tego, co sobą reprezentuje. Serwowane potrawy są smaczne, zdrowe i lekkie, a dodatkowo można tam znaleźć wyborne wino. Szef kuchni Tomasz Kapturkiewicz proponuje ciekawe menu oparte na świeżych i sezonowych produktach. W 2017 r. restauracja Superiore znalazła się w prestiżowym francuskim przewodniku kulinarnym Gault&Millau. Jeżeli chcecie zaznać takiej przyjemności i spotkać się z Robertem Janowskim oraz wspomóc akcję charytatywną, to musicie się śpieszyć. Zostały już tylko dwa dni do końca licytacji, a chętnych na pewno jest wielu. W tym momencie cena tego spotkania wynosi 990 złotych, ale może ona wzrosnąć wraz z kolejnymi licytującymi. Niech cena was nie zrazi. Każda złotówka jest ważna, aby pomagać innym. Robert Janowski Screen Facebook/Robert JanowskiZOBACZ TAKŻE:
  1. Steczkowska bilety. Ile kosztują? Chyba upadła na głowę 
  2. Gessler padła ofiarom WŚCIEKŁYCH ataków za te słowa. Okazuje się, że… miała rację
  3. Avicii – kto odziedziczy spadek po nim? Zostawił miliony
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News