Rodzina Janowskich świętuje! Robert pogratulował córce

Rodzina Janowskich świętuje! Robert pogratulował córce Źródło: instagram/jan.owski/

Robert Janowski z wyjątkowej okazji zdecydował się na forum publicznym pogratulować swojej córce. Zamieścił również zdjęcie, które pokazało, jak spędził ten szczególny dla ich rodziny dzień.

Robert Janowski zdecydowanie ma powody do dumy. 58-latek nie mógł odmówić sobie publicznego pochwalenia się tym, co właśnie wydarzyło się w jego rodzinie. 

Robert Janowski świętuje z rodziną 

Jedna z pociech piosenkarza właśnie skończyła szkołę. Choć maturzyści zakończenie roku mieli już w kwietniu, większość z nich wciąż nie może odpocząć, zmagając się jeszcze z egzaminami. Na szczęście córka Janowskiego może odetchnąć z ulgą, ponieważ ostatni test ma już za sobą, więc oficjalnie rozpoczęła swoje wakacje. Były prowadzący "Jaka to melodia" specjalnie z tej okazji zamieścił krótki wpis na Facebooku, gdzie pogratulował swojej córce ukończenia szkoły i uporania się z niełatwą maturą.  

Wyjątkowa rodzinna tradycja

W swoim krótkim opisie 58-latek opisał również wyjątkową tradycję, którą praktykuje z rodziną już od kilku dobrych lat.

- Od 8 lat, na koniec każdego roku szkolnego, idziemy na naleśniki... Wszyscy, bez względu na dietę (dziewczyny) słodzimy sobie, ile wlezie, mając nadzieję na równie udane wakacje - czytamy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Janowski zamieścił również sklejkę ze zdjęć, które wykonał tego dnia. Widać, że piosenkarz ma naprawdę świetne relacje z całą rodziną.

Już chwilę po opublikowaniu posta pojawiło się całe mnóstwo komentarzy, w których internauci również gratulowali jego córce. Użytkownicy portalu społecznościowego zachwycali się także  zamieszczonymi w kolarzu zdjęciami naleśników. Trzeba przyznać, że na ich widok rzeczywiście leci ślinka. 

facebook/robert_janowski/

ZOBACZ TAKŻE:

  1.  Beata Kozidrak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Iwona Pavlovic powiedziała całą prawdę. To wyznanie wami wstrząśnie 
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Doniesienia mediów nt. żony zabitego Adamowicza porażają. Prokuratura stawia zarzuty, chodzi o oszustwa finansowe
  4. TVN: rząd pilnie wysyła sms-y mieszkańcom 71 powiatów o sytuacji kryzysowej. Może nawet nie być prądu, takie idą burze
  5. Nie było łatwo, ale dziennikarze dotarli do prawdziwej, porażającej kwoty emerytury Głódzia. Wierni złapią się za głowy
  6. Dramatyczne informacje Polsatu. Na zachodzie Polski rozszalał się pożar, z którym walczą 32 zastępy straży pożarnej

Źródło: FACEBOOK 

Następny artykuł