Dziś wszystko się rozstrzygnie. Jeden z najważniejszych dni w życiu córki Janowskich

Dziś wszystko się rozstrzygnie. Jeden z najważniejszych dni w życiu córki Janowskich

Robert Janowski pochwalił się właśnie na Facebooku informacją, która podekscytowała jego fanów. To ważny krok w życiu jego córki. Tata pęka z dumy.

Robert Janowski oznajmił, że dzisiaj nadeszła wielka chwila w jego rodzinie. Jego córka stanie w obliczu wyzwania, które zadecyduje o jej dalszym życiu. Z pewnością z takim wsparciem swojego taty poradzi sobie "śpiewająco".

Robert Janowski pęka z dumy. Jego córka zdaje dzisiaj maturę

Były gospodarz programu "Jaka to melodia" ogłosił właśnie na Facebooku, że jego córka dzisiaj, razem z niemal 270 tys. uczniami będzie zdawała egzamin dojrzałości z języka polskiego.

 - Drodzy Maturzyści - powodzenia na egzaminach. A dla rodziców - spokoju. Będzie dobrze. Nasza córka również tegoroczna. Trzymaj się Tola - czytamy na Facebooku Janowskiego.

Robert Janowski razem z Moniką Janowską rano zawieźli córkę na egzamin - wcześniej zapewniając ją o swoim wsparciu. Mama Toli na swoich mediach społecznościowych wyznała, że tak naprawdę to ona stresuje się bardziej maturą córki, niż sama nastolatka, która była nadzwyczaj spokojna. Najwyraźniej jest świetnie przygotowana. Pilni uczniowie nie mają przecież powodu do obaw.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Robert Janowski na zdjęciu wyraźnie pęka z dumy. Z pewnością jest szczęśliwy, że jego córka jest już dorosłą kobietą i niedługo rozpocznie studia. Kto wie, być może wybierze w przyszłości podobną ścieżkę kariery do taty. W końcu kilka razy mogliśmy zobaczyć ją, jak wykonuje utwory w programie "Jaka to melodia" (gdy Janowski pełnił jeszcze rolę prowadzącego). Już wtedy fani Janowskiego nie mogli wyjść z podziwu, że jego córka odziedziczyła taki talent po ojcu.

9 sierpnia 2018 roku Tola obchodziła swoją osiemnastkę. To właśnie tego dnia media po raz pierwszy głośno rozpisywały się o dziewczynie, która jest najmłodszą córką Janowskiego. Już niedługo opuści ona rodzinne gniazdko, bowiem, jak donosi "Pomponik" po maturze planuje wyjechać do USA i to właśnie tam prawdopodobnie rozpocznie swoje studia.

Całą redakcją Pikio.pl życzymy Toli, a także wszystkim przystępującym do matury uczniom, jak najlepszych wyników. "Połamania długopisów"!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje słynny muzyk! Zginął TRAGICZNIE, ratując przyjaciółkę
  2. Można się rozpłakać. Dominika Tajner opublikowała zdjęcie syna, które rozdziera serce
  3. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  4. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły
  5. Mazowsze: Matury zawieszone! Jest lista szkół
  6. TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News