Wiadomo, co na kwarantannie robi Robert Janowski. Zdjęcie mówi samo za siebie

Wiadomo, co na kwarantannie robi Robert Janowski. Zdjęcie mówi samo za siebie Źródło: instagram.com jan.owski

Robert Janowski pokazał fanom, w jaki sposób spędza czas na kwarantannie. Zdjęcie mówi samo za siebie.

Robert Janowski dołączył właśnie do szerokiego grona gwiazd inspirujących innych do zajęć w kwarantannie. Świat opanowała epidemia wirusa, a siedząc w zaciszu domowym wielu osobom już zaczyna doskwierać nuda. W mediach społecznościowych coraz więcej celebrytów postanawia pochwalić się swoim sposobem na nudę. Również Janowski zdecydował się dorzucić coś od siebie, wprawiając wszystkich w osłupienie. 

Co na kwarantannie robi Robert Janowski? Wymowne zdjęcie 

Epidemia koronawirusa trwa, rząd zaostrza zasady kwarantanny, zatem co robić w domu, by nie zwariować? Rodacy wymyślają najróżniejsze sposoby na zajęcia domowe lub na wyjście, wciąż unikając innych ludzi. Śmiało można rzecz, że w tym trudnym dla wszystkich okresie u niektórych niezwykle wrasta kreatywność. Tymczasem Robert Janowski postanowił pokazać, w jaki sposób on spędza "przymusowe wolne". Jego fotografia z żoną może wielu zaskoczyć, bowiem pozowali prosto z auta. Czy zatem gwiazdor TVP nie stosuje się do zaleceń? Nic bardziej mylnego. Janowski zdradził, jak można korzystać usług, by nie narażać zdrowia swojego i innych. Co więcej, zrobił przy tym coś miłego dla ukochanej, kupując jej bukiet świeżych kwiatów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Wspieramy polskich ogrodników. My dzisiaj aż na Bemowo, ale na pewno każdy ma gdzieś w okolicy swojego domu. ,,Wypad” jest całkiem bezpieczny- kwiaty pięknie rozłożone na korytarzu - dzwonisz do drzwi, wrzucasz kaskę do miski, bierzesz bukiet i wszystko gra. Trzeba sobie pomagać - napisał pod zdjęciem Robert Janowski. 

Co na to fani? 

Obserwatorzy Janowskiego jednogłośnie wyrazili swoje opinie na temat zachowania gwiazdora. Internauci są wręcz zachwyceni. Są pod ogromnym wrażeniem jego wsparcia dla usług, których los stanął teraz pod wielkim znakiem zapytania, a przede wszystkim ujęła ich jego troska o ukochaną żonę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy kochali go za kultowe seriale TVP i TVN. Niestety, nie żyje znakomity aktor, miał zaledwie 46 lat

2. Ratowniczka medyczna wychodziła na dyżur. Nie mogła przewidzieć, co przygotowali dla niej sąsiedzi, łzy same płyną

- Super - pisze fanka.

- Dbasz o swoja piękną kobietę - podkreśla kolejna. 

- Brawo - czytamy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chroni komórki przed starzeniem się i wspomaga czerwone krwinki. Witamina E jest bardzo ważna dla organizmu człowieka
  2. Legenda światowej piłki walczy o życie. Jest zakażony koronawirusem, jego stan jest bardzo ciężki
  3. Agnieszka Chylińska nie mogła tego przemilczeć. Wystarczyło kilka słów, by fani zalali się łzami
  4. Zrozpaczona kobieta wysłała sygnał o pomoc. Gdy ratownicy ją znaleźli, natychmiast odkryli, że nie jest sama
  5. Po stosunku z mężem w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Lekarze zobaczyli co się stało i oniemieli
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

Źródło: instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News