Janowski wbija szpilę nowemu prowadzącemu "Jaka to melodia". Rafał Brzozowski spali się ze wstydu?

Janowski wbija szpilę nowemu prowadzącemu "Jaka to melodia". Rafał Brzozowski spali się ze wstydu? Źródło: Instagram/Robert Janowski

Robert Janowski w wywiadzie wbił małą szpilkę Rafałowi Brzozowskiemu, który za kilka tygodni oficjalnie poprowadzi program produkcji TVP "Jaka to melodia". Co na to prowadzący "Koła fortuny"? Z pewnością po tych słowach pali się ze wstydu.

Robert Janowski został zapytany o sytuację, jaka ma miejsce obecnie w programie, który muzyk niegdyś prowadził w TVP przez wiele lat. Chodzi oczywiście o produkcję "Jaka to melodia", która od czasu odejścia Janowskiego, przechodzi coraz to dziwniejsze transformacje.

Jak donoszą źródła - nowym prowadzącym programu ma w ciągu kilkunastu najbliższych dni zostać Rafał Brzozowski. Zmiana prowadzącego po tak krótkim czasie jest bardzo dziwna, bo przecież Norbi sprawuje tę funkcję zaledwie od kilkunastu miesięcy. Co na to Robert Janowski?

Robert Janowski o nowym prowadzącym "Jaka to melodia"

Rafał Brzozowski już wkrótce ma zamienić się z Norbim programami. Już w ciągu najbliższych tygodni Norbi zostanie prowadzącym "Koła fortuny", a Robert Brzozowski będzie prowadzącym programu "Jaka to melodia".

Co na to Robert Janowski? O komentarz muzyka i byłego prowadzącego programu TVP poprosili celebrytę dziennikarze portalu Party. Mimika twarzy Janowskiego zdawała się wyrażać obojętność wobec tego, co dzieje się z jego niegdyś ukochanym programem. Obecnie "Jaka to melodia" najwyraźniej nie budzi już w muzyku żadnych uczuć. Postanowił natomiast wbić małą szpilę przyszłemu prowadzącemu, dając znać, że obecnie program już nie jest taki sam, jak za jego czasów. 

 - C'est la vie. (...) Baw się tym programem, bo jest fajny. To znaczy był fajny... No ale może jeszcze będzie fajny - z uśmiechem na ustach zadrwił sobie Robert Janowski.

Co ciekawe - jak możemy dowiedzieć się z wywiadu - jeszcze za czasów, gdy program "Jaka to melodia" prowadził Robert Janowski", prowadzeniem programu żywo zainteresowany był Robert Brzozowski

W końcu, po latach, prowadzący "Koła fortuny" będzie rzeczywiście mógł spróbować swoich sił w programie, co jest, według Party, swego rodzaju spełnieniem jego marzenia. Co na to Robert Janowski? Uprzejmie i zupełnie niezłośliwie muzyk pogratulował Brzozowskiemu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Małą dziewczynkę nagle przykrywa morska fala. Jej pies zareagował w niesamowity sposób, wszystko nagrała babcia
2. Ciemna strona 500 plus. Program wyrządza sporo szkód

 - Jak widać dopiął swego. Gratuluję, zawsze tego chciałeś - stwierdził krótko Robert Janowski.

Na koniec były prowadzący "Jaka to melodia", już bez drwin, życzył nowemu prowadzącemu wszystkiego dobrego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Ksiądz prawie zemdlał ze wstydu
  2. Para kupiła wymarzony dom. Wtedy spod podłogi zaczęły dochodzić przeraźliwe dźwięki. To wcale nie były szczury
  3. Mąż wykrzyczał do żony najbardziej przykre słowa. Bo ich dziecko urodziło się rude
  4. Małą dziewczynkę nagle przykrywa morska fala. Jej pies zareagował w niesamowity sposób, wszystko nagrała babcia
  5. Mężczyzna zauważył wystającą z brzegu rzeki "dłoń". Nurkowie nie spodziewali się tego, co wyjmą z wody

Źródło: Party

Następny artykuł