Robert Janowski udowodnił właśnie, kim jest naprawdę. Nagranie z jego żoną w sieci: "Aż mam ciarki"

Robert Janowski udowodnił właśnie, kim jest naprawdę. Nagranie z jego żoną w sieci: "Aż mam ciarki" Źródło: Instagram/@jan.owski

Robert Janowski zaskoczył swoich fanów. W mediach społecznościowych pojawiły się materiały, które pokazują gwiazdora z zupełnie nowej strony. Tej twarzy Janowskiego jeszcze nie znaliśmy. Internauci oceniają to jednoznacznie.

Robert Janowski nie wygląda na zmartwionego zwolnieniem go z roli prowadzącego kultowy teleturniej "Jaka to melodia?". Choć był on niemal utożsamiany z tym programem, rozstanie przyszło mu najwyraźniej gładko. Janowski jest aktywny w mediach społecznościowych i zdecydowanie na publikowanych materiałach nie widać, by był załamany sytuacją. Przeciwnie - ostatnio pokazał się nawet z zupełnie nowej strony. Internauci są zaskoczeni i oceniają jego nieznane do tej pory oblicze jednoznacznie.

Robert Janowski pokazuje nowe oblicze. Nagranie z żoną podbija sieć

Robert Janowski opublikował w mediach społecznościowych kilka materiałów, na których pokazuje nowe, skrywane do tej pory oblicze. Tym razem pokazał, kim jest naprawdę. Być może zaskoczył nawet swoją żonę. 

Na swoim Facebooku Janowski opublikował film i kilka zdjęć, na których widać, jak świętował urodziny swojej żony, Moniki. Gwiazdor zaprowadził ją przed oblicze skrzypków, którzy specjalnie dla niej zagrali utwór "What a Wonderful World". Następnie wręczył jej gigantyczny bukiet pięknych róż. Szczęśliwa małżonka Roberta Janowskiego nie kryła wzruszenia. Kto by się spodziewał, że jest on tak naprawdę takim romantykiem?

Internauci zachwyceni gestem Janowskiego. Moc życzeń dla pani Moniki

Media społecznościowe oczywiście służą do tego, by ułatwić komunikację z fanami. Ci nie omieszkali więc zareagować na wzruszający post Roberta Janowskiego. Internauci są zachwyceni romantycznym gestem gwiazdora. Wśród komentarzy dominują oczywiście życzenia dla pani Moniki Janowskiej, ale jest też mnóstwo refleksji na temat wspaniałego zachowania jej męża. Robert Janowski naprawdę zaimponował swoją romantyczną stroną osobowości i wszyscy zgodnie go chwalili.

- Panie Robercie, aż ciarki przeszły po plecach, a łzy w oczach się pojawiły. Pięknie. Tak bosko i romantycznie - ocenia komentująca, prawdopodobnie idealnie wpisując się w odczucia pani Moniki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ładny ten bukiet róż. Szkoda, że nie czerwone, bo to kolor miłości, ale w sumie to nieważne, jaki kolor mają kwiaty. Ważne, żeby przekaz był szczery i od serca. Pani Moniko, życzę pani dużo zdrowia i wielu szczęśliwych chwil spędzonych w gronie rodzinnym - pięknie i prawdziwie pisze inna fanka Roberta Janowskiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza już 7 miesięcy po pogrzebie. Niewiarygodne

2. Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

- Dołączam do życzeń wszystkiego naj... naj... naj... niegasnącego uczucia miłości, szczerych przyjaźni, radości i przede wszystkim zdrowia! - czytamy życzenia w jednym z komentarzy.

- To się nazywa kochający mąż - na kolanach wręcza taki ogromny bukiet - p. Moniko, ależ on musi panią kochać - zachwyca się inna internautka.

A tak wyglądał romantyczny gest Roberta Janowskiego. Wideo z tego pięknego wydarzenia można obejrzeć na jego facebookowym profilu.

Źródło: Facebook/ Robert Janowski

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Aktor "Ojca Mateusza" wyjawił, że jest gejem! Opublikował poruszający wpis
  3. Psy leżały na torach, zbliżał się do nich pociąg. Mężczyzna stał z boku i wszystko nagrywał
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości

Źródło: WP

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu