Dramat słynnego, polskiego aktora. Musiał spać w samochodzie, stracił wszystko

Dramat słynnego, polskiego aktora. Musiał spać w samochodzie, stracił wszystko Źródło: fot. youtube.com/wroclawnowyglowny

Życie aktora bywa bardzo trudne. Nie tylko z racji zainteresowania mediów i plotek, ale również możliwego braku angażu. Przez tę nieciekawą sytuacje Robert Gonera musiał nawet sypiać w swoim samochodzie.

O ostatnich latach swojej kariery Robert Gonera wolałby raczej zapomnieć. Od 2015 roku, kiedy wystąpił w serialu TVN "Nie rób scen", nie mógł narzekać na natłok propozycji. Dopiero w tym roku dołączył do obsady "Korony królów", serialu opowiadającym o Polsce Kazimierza Wielkiego. Już dziś wiadomo, że po sukcesie pierwszej serii produkcji określanej przez TVP telenowelą historyczną, powstanie druga, której emisja planowana jest na jesień tego roku. Okres aktorskiego bezrobocia Gonera odczuł bardzo dotkliwie. Przez pewien czas mieszkał nawet w swoim samochodzie i borykał się z problemami rodzinnymi.

Robert Gonera nie miał, gdzie mieszkać

Przez kłopoty finansowe i osobiste aktor podejmował różnego rodzaju prac. Zdarzało się nawet, że z racji braku mieszkania, spał w swoim samochodzie. - Pracuję i mieszkam w stolicy, ale mnóstwo czasu spędzam we Wrocławiu. Los aktora to tułaczka, nie przeszkadza mi więc podróżowanie między miastami - zdradził "Faktowi". W okresie, w którym jego kariera upadała, Robert Gonera zaniedbał kontakty ze swoimi dziećmi. Serialowy biskup Jan Grot ma ich aż trójkę: 28-letnią Nastazją, 14-letnim Teodorem i 10-letnim Leonardem. Teraz gdy jego życie się już ustabilizowało, gwiazdor myśli o zbudowaniu pozytywnej relacji z chłopcami. Media donoszą, że Robert Gonera planuje zabrać ich na wspólny wakacyjny wyjazd. To na pewno pomogłoby zbudować między nimi bliską więź. - Zależy mi na kontakcie z dziećmi. Jestem szczęśliwy, że poukładałem sobie z nimi relacje. Chłopcy są jeszcze mali, ale niedługo wejdą w trudny wiek - wyjawił artysta. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nikt nie wiedział o tej ciąży! Gwiazda Ich Troje przywitała na świecie kolejne dziecko
  2. Skandal na szczycie NATO! Chwiał się na nogach, „zupełnie pijany” (VIDEO)
  3. Pierwsze auto dla kobiety – jakie wybrać?
  4. POLSKA. Zwyrodnialec strzela do zwierząt! Szukamy sprawcy
źródło:pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News