Nowe fakty w sprawie śmierci Brylewskiego
commons.wikipedia/silar/
Weronika Wasiak - 11 Kwietnia 2019

Nowe fakty dot. śmierci polskiego muzyka. W końcu wiadomo, co działo się przed jego pobiciem

Robert Brylewski zmarł blisko rok temu. Postępowanie dotyczące sprawcy wciąż trwa. Niedawno pojawiły się nowe informacje w tej sprawie. Kto jest winny śmierci muzyka?

To już prawie rok odkąd nie żyje. Od momentu jego śmierci nieustannie pojawiają się nowe doniesienia, co tak naprawdę wydarzyło się tamtej nocy. Podejrzany nie przyznaje się do winy i przedstawia swoją wersję wydarzeń. Czy może zostać uniewinniony?

Zmarł nagle. Co było powodem śmierci Roberta Brylewskiego?

Robert Brylewski zmarł 3 czerwca ubiegłego roku. Wynikiem nagłej śmierci muzyka, były liczne obrażenia ciała. Do pobicia doszło jednak dużo wcześniej. W styczniu 2018 roku został w bardzo brutalny sposób pobity. Chcąc uchronić się przed oprawcą, ukrył się w pobliskim sklepie, gdzie stracił przytomność. Brylewski został niezwłocznie przewieziony do Szpitala Praskiego w Warszawie. Na miejscu, lekarze dokładali wszelkich starań, by uratować muzyka. Niestety starania na nic się zdały, a mężczyzna zmarł.

Według podanych wówczas informacji sprawcą, który doprowadził do śmierci Brylewskiego, był syn właścicielki mieszkania, którego muzyk stał się nowym nabywcą. Ponoć Tomasz J. nie był w stanie pogodzić się z faktem, że jego matka sprzedaje nieruchomość. Mężczyzna postanowił na własną rękę pozbyć się nowych właścicieli. Gdy w mieszkaniu zastał Brylewskiego, zdecydował się użyć siły.

Anna Przybylska i jej syn są bardzo podobniJarosław Bieniuk pochwalił się rozczulającym zdjęciem z synami. Najmłodszy to wykapana Anna PrzybylskaCzytaj dalej

Od tragicznego zajścia, w sprawie Tomasza J. toczy się postępowanie. W stronę mężczyzny zostały skierowane zarzuty. Podczas procesu, oskarżony zdecydował się wyjawić swoją wersję wydarzeń przed sądem. Jest ona zupełnie inna od tej, którą poznaliśmy prawie rok temu. Co według Tomasza J. wydarzyło się tamtej nocy?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

zenek martyniukNie uwierzycie jakim autem jeździ Zenek Martyniuk! Luksusowe samochody wielkich gwiazdCzytaj dalej

Oskarżony przedstawia przed sądem swoją wersję wydarzeń

Według Tomasza J. noc, podczas której doszło do pobicia Brylewskiego, wyglądała zupełnie inaczej. Mężczyzna informuje, że tego dnia korzystając ze specjalnego programu internetowego, umówił się na całonocne spotkanie z prostytutką. Koszt takiego spotkania miał wynosić 3 tysiące złotych, więc Tomasz J. uprzednio wypłacił pieniądze z bankomatu.

Oskarżony podał nie tylko imię prostytutki, z którego ta korzystała na portalu, ale i szczegółowo opisał kobietę, która zjawiła się na spotkaniu. Według informacji podawanych przez mężczyznę, tego wieczora pił wódkę i popijał zwykłą wodą. Jego towarzyszka zaproponowała zażycie środków na potencje, które miałyby korzystnie wypłynąć na ich "zabawę".

- Piłem wódkę, popijając wodą. Ona zaproponowała tabletki na potencję, żeby zabawa była lepsza. Rozpuściła niebieską pigułkę w szklance, ja poszedłem się wykąpać. Seksu nie było, straciłem świadomość. Musiała mi coś dosypać. Ocknąłem się na podłodze, wymiotowałem. Wyszedłem z pokoju - wyznaje mężczyzna.

Jak zeznaje, zamówił on taksówkę. Z uwagi na swój stan nie pamiętał aktualnego adresu, więc podał adres do poprzedniego mieszkania. Według zeznań oskarżonego już na miejscu wdał się w bójkę, w której uczestniczyło kilku mężczyzn. Brylewski był jednym z nich. Następnie mężczyzna udał się do mieszkania i chcąc dostać się do środka, zaczął dobijać się do drzwi. Otworzył mu syn muzyka.

Zgodnie z doniesieniami 17-latka, Tomasz J. ewidentnie był pod wpływem jakichś substancji odurzających, choć alkohol nie był od niego wyczuwalny. Choć oskarżony zdaje się być bardzo przejęty całą sprawą i okazywać skruchę, szanse na jego uniewinnienie są znikome. Wersja wydarzeń mężczyzny nie jest poparta relacją świadków. Mimo to, ten wciąż nie przyznaje się do winy.

Oskarżonemu grozi dożywocie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  2. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  3. Sensacja w TVN! Faworyt wyrzucony z "Agent Gwiazdy"
  4. Kolejne dramatyczne szczegóły spod Nanga Parbat. Śmierć i krzyk z bólu
  5. Aktor "M jak Miłość" bezczelnie oszukany. Teraz ma osobistą prośbę
  6. Dominika Tajner podjęła kontrowersyjną decyzję. Spełniły się najczarniejsze wizje Michała

Grażyna Torbicka i dzieciDlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Kilka smutnych i wstrząsających faktów z jej życiaCzytaj dalej

Źródło: GWIAZDY.WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News