O słowach Biedronia mówią dziś wszyscy. Rydzyk będzie wściekły

O słowach Biedronia mówią dziś wszyscy. Rydzyk będzie wściekły

Robert Biedroń po raz kolejny wywołał ogromną burzę na portalach społecznościowych. Polityk odniósł się bezpośrednio do mediów prowadzonych przez ojca Tadeusza Rydzyka, co bez wątpienia nie spodobało się samemu redemptoryście. 

Pracownicy Telewizji Trwam celebrują właśnie jej 15. urodziny. Okazja ta sprowokowała wielu znanych Polaków do zabrania głosu w sprawie mediów prowadzonych przez ojca Tadeusza Rydzyka.

Robert Biedroń o mediach Rydzyka

Do grona komentujących medialne poczynania duchownego dołączył także prezydent Słupska, Robert Biedroń. Czego polityk życzy stacji założonej przez kontrowersyjnego zakonnika? - Dziś 15. rocznica powstania TV Trwam - pierwszej telewizji w historii, w której bezdomni rozdają samochody. Półtorej dekady temu była to absolutnie nowa jakość w polskich mediach. Cieszy, że ten poziom zaczynają dościgać i inne media, np. media publiczne. Wszystkiego najlepszego! - napisał ironicznie Biedroń na swym Twitterze.

Skąd uszczypliwości Biedronia?

Tym samym nawiązał oczywiście do kontrowersyjnej sprawy samochodów, które Rydzyk miał otrzymać od "bezdomnego pana Stanisława z Warszawy". Jakiś czas temu mówiła o niej cała Polska, a redemptorysta zmagał się z niemałym kryzysem wizerunkowym. - Dziś 15. rocznica powstania TV Trwam - pierwszej telewizji w historii, w której bezdomni rozdają samochody. Półtorej dekady temu była to absolutnie nowa jakość w polskich mediach. Cieszy, że ten poziom zaczynają dościgać i inne media, np. media publiczne. Wszystkiego najlepszego! - czytamy w uszczypliwym wpisie Biedronia. Robert Biedroń Fot. Twitter/Robert Biedroń Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To koniec imperium Rydzyka? Chcą je zlikwidować
  2. KFC wyśmiał prezydenta Dudę! Wpis sieci robi furorę w internecie
  3. Dziewczyna Macierewicza przerywa milczenie. Ujawnia jego sekrety
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News