Turlamy się ze śmiechu. Janowski odwiedził elegancki lokal, jego żart w stylu Piotrka Żyły powala

Turlamy się ze śmiechu. Janowski odwiedził elegancki lokal, jego żart w stylu Piotrka Żyły powala Źródło: screen youtube.com/Maciej Orłoś

Robert Janowski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, a jego wpisy najczęściej mają bardzo pozytywny wydźwięk. Tym razem muzyk pokusił się o żart, który doskonale trafił w gusta internautów.

Robert Janowski stał się prawdziwą ikoną polskiej telewizji rozrywkowej, ale nie można zapominać, że jest on przede wszystkim bardzo utalentowanym muzykiem. Szczególnie teraz Janowski może skupić się na swoich występach, a także pracą nad kolejnymi utworami. Cieszy to jego fanów, ale wciąż wielu z nich kojarzy go przede wszystkim jako prowadzącego muzycznego show, tak jak było w "Jaka to melodia".

Janowski regularnie publikuje na swoim profilu na mediach społecznościowych wpisy ze swojego życia codziennego. Często mają one charakter humorystyczny, jednak tym razem muzyk przeszedł samego siebie i uraczył wszystkich żartem w stylu Piotra Żyły. 

Robert Janowski żartuje w Internecie

Ostatnia wypowiedź ministra rolnictwa dotycząca polskiej fauny wzbudziła całą masę kontrowersji. Minister chciałby, aby na listę zwierząt jadalnych dodano między innymi bobry i żubry. Wspomniał nawet, że w przypadku tych pierwszych, płetwa traktowana jest jako afrodyzjak.

Słowa przedstawiciela obecnej władzy nie spodobały się wielu osobom, jednak Janowski postanowił odnieść się do nich w swoim stylu. Na jego profilu na portalu Facebook możemy znaleźć zdjęcie z eleganckiej restauracji, w której muzyk był wraz ze swoją małżonką. Para raczyła się przepysznie wyglądającymi ostrygami, które na całym świecie traktowane są właśnie jako afrodyzjaki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po Robercie Janowskim widać, że jest niezwykle zadowolony z czasu spędzonego ze swoją żoną. Nie ma się też co mu dziwić, ponieważ każda chwila spędzona ze swoją drugą połówką powinna być na wagę złota. Jednak to nie samo zdjęcie wywołało taki zachwyt wśród internautów, a jego kontekst oraz żartobliwy podpis, który jest dosłownie trafiony w punkt. Przypomina nawet doskonałe poczucie humoru Piotrka Żyły, którego internauci dosłownie uwielbiają. 

 - Afrodyzjaki. Niestety to ,,tylko" ostrygi. Bobrów nie mieli - pisze Robert Janowski.

Szybko pod zdjęciem pojawiły się komentarze fanów Janowskiego, który od razu podłapali żart byłej gwiazdy TVP. Oczywiście nie mogło w nich także zabraknąć pozdrowień oraz serdecznych życzeń dla małżonków.

 - Nie mieli bobrów??? No i chwała im za to. Pyszota to zdjęcie - pisze jedna z internautek.

 - Ostrygi oj nie, ale bóbr to już daje do myślenia, pozdrawiam - czytamy.

Robert Janowski fot. facebook.com

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Tomasz Lis przekazał najgorszą wiadomość. Słynny dziennikarz TVP nie żyje
  4. TVN właśnie przekazał nowe niepokojące informacje nt. pożaru wieżowca w centrum Warszawy. Warszawiaków czekają trudne chwile
  5. Monika Zamachowska apeluje do Andrzeja Dudy. Jej mąż potrzebuje pomocy prezydenta
  6. Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu