Rewolucja w PiS! Kaczyński wyrzuca polityków znanych od lat

Rewolucja w PiS! Kaczyński wyrzuca polityków znanych od lat

Jarosław Kaczyński rozpoczyna prawdziwą rewolucję w szeregach swego ugrupowania. Prezes Prawa i Sprawiedliwości zamierza ponoć całkowicie odmienić oblicze partii, odsuwając od ważnych stanowisk niezwykle wpływowych do tej pory polityków. Dlaczego podjął decyzję o tak stanowczych zmianach?

Najważniejsze przetasowania mają dotyczyć dotychczasowych członków tzw. "zakonu PC". Kaczyński chce ponoć zbudować całkowicie nową ekipę, która przyniesie mu pewne zwycięstwo w następnych wyborach.

Jarosław Kaczyński stawia na młodość?

Jak donosi źródło "Gazety Wyborczej", starzy współpracownicy prezesa PiS stali się już zbyt powolni, aby nadążać za młodymi członkami partii. Poza tym wyborcy chcieliby, aby miejsca w Sejmie otrzymały także nowe twarze, z czego Kaczyński doskonale zdaje sobie sprawę. Kadrowe zmiany mają ominąć najbardziej zaufanych przyjaciół szefa partii, takich jak Joachim Brudziński oraz Marek Suski. Inni nie mogą już jednak czuć się tak pewni na swych dotychczasowych stanowiskach.

Nie tylko Parlament

Warto zaznaczyć, ze przebudowa w ugrupowaniu będzie dotyczyła także rozlokowania osób na stanowiskach w państwowych spółkach. Młodzi działacze coraz bardziej stanowczo walczą ponoć o to, aby zastąpić starszych współpracowników Kaczyńskiego także i tam oraz zacząć zarabiać podobne stawki. Nie wiadomo jeszcze, kto dokładnie będzie musiał pożegnać się ze swą funkcją. Jak twierdzą medialne źródła, nikt nie jest bowiem bezpieczny, gdyż Jarosław Kaczyński ponad wszystko chce udowodnić swą polityczną dominację miażdżącym zwycięstwem w kolejnych wyborach. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński przemówi do narodu. W partii ogromna burza
  2. Kinga Duda zniknęła. Córka Prezydenta „jakby rozpłynęła się w powietrzu”
  3. Po meczu z Kolumbią zacytowali Dudę. Prezydent spali się ze wstydu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News