Już od jutra w sklepach ulubionego dyskontu Polaków pojawią się urządzenia znanej światowej marki Hykker. Czas przedświątecznych zakupów będzie z pewnością  okresem udanych łowów.

Od 13 do 26 listopada sprzęty będzie można nabyć w każdej Biedronce na terenie całego kraju, aż do wyczerpania zapasów. W ramach oferty dostępne będą sprzęty graczom gier. Każdy znajdzie coś dla siebie. Marka Hykker postawiła na szeroki wybór  konsumentom zainteresowanym wysokiej klasy sprzętem.

Szeroka oferta

W Biedronce wśród sprzętów do zdobycia będą: tablet myTab 10 smartwatch Chrono 3, projektor multimedialny Vision 130 mysz optyczna Gaming XR i Gogle VR Glasses 3D, słuchawki Gaming Sound XR, klawiatura X Range a nawet zestaw Gaming Master FX (klawiatura plus mysz).

Na pewno można wyróżnić trzy pierwsze sprzęty, o które stoczy się największa batalia wśród pasjonatów elektronicznego sprzętu.

Tablet myTab 10 ma rozdzielczość 1280 x 800 pikseli, pamięć 16 GB, ale z możliwością jej rozszerzenia do 128 GB. Można nim robić zdjęcia oraz nagrywać filmy. Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth 4.0 tablet może łączyć się bezprzewodowo zarówno ze smartfonami jaki i laptopami. Posiada ponadto łączność 3G i Wi-Fi, obsługując dwie karty SIM. Jego systemem operacyjnym jest Android 7.0 Nougat.

Smartwatch Chrono 3 również jest ciekawym sprzętem. Ma wyświetlacz LCD z rozmiarem 1,22 cala, moduł Bluetooth, aparat fotograficzny VGA oraz akumulator o pojemności 230 mAh. Będzie można na nim wysyłać i odczytywać zarówno SMS jak i  dzwonić czy  odbierać połączenia z telefonów. Chrono 3 będzie można dostać w trzech różnych kolorach: niebieskim, czerwonym i czarnym.

Projektor multimedialny Vision 130 ma technologię LED z bardzo łatwą obsługą. Wyświetla obrazy w rozdzielczości HD i Full HD. Posiada sześć różnych wejść zapewniając kompatybilność z większością popularnych urządzeń. Komfort użytkowania jest zapewniona przez regulowanie kąta nachylenia i pilot sterujący, dołączony do projektora.

Pozostałe sprzęty na pewno również będą miały duże wzięcie. Miłośnicy gier komputerowych znajdą klawiatury, mysze  i słuchawki gwarantujące większa jakość każdej rozgrywki.

Będzie gorąco

Już teraz pojawiają się głosy, że wprowadzona przez Biedronkę oferta doprowadzi do iście dantejskich scen w sklepach. Już kilkukrotnie klienci dyskontu niemalże bili się ze sobą o przecenione artykuły.

 

Oto szwajcarski pałac najbogatszego Polaka! Za ile go sprzedają? NIEWIARYGODNE!

Oto najbogatsze i najbiedniejsze województwa! Przepaść między pierwszym miejscem a resztą PORAŻA

Zobacz również

Źródło: tech.wp.pl

Zobacz również