Elisabeth Revol kompletnie się załamała. Jest z nią coraz gorzej

Elisabeth Revol kompletnie się załamała. Jest z nią coraz gorzej

Elisabeth Revol wciąż nie może dojść do siebie po tym, co stało się podczas wyprawy na K2. Fizycznie czuje się zdecydowanie lepiej, lecz psychicznie jest z nią coraz gorzej i właśnie o tym postanowiła napisać na Facebooku.

W styczniu cała Polska żyła wyprawą himalaistów na Nanga Parbat. To, co faktycznie się tam wydarzyło pozostaje tajemnicą Revol i Mackiewicza. Z relacji Francuzki wynika, że zdobyli szczyt. Niestety podczas powrotu utknęli na wysokości 7200 m. Mackiewicz został w tym miejscu, gdyż miał poważne objawy choroby wysokościowej. Natomiast Revol zeszła niżej, skąd została uratowana przez Polaków. Wielu ludzi jest wciąż oburzonych tym, że Francuzka zostawiła swojego towarzysza w krytycznym stanie, a sama zeszła do ratowników. Revol przekonywała, że Mackiewicz był nieprzytomny. Dodała, że była pewna, że ktoś po niego pójdzie. Była to dla niej ogromna tragedia, do tego wciąż obwiniano ją za śmierć Polaka, a to musiało zaważyć na jej zdrowiu psychicznym. Po kilku miesiącach kobieta fizycznie czuje się dobrze. Udało się uratować przed amputacją jej palce u rąk i stopy. Niestety to, co się stało wciąż siedzi w jej głowie i nie daje o sobie zapomnieć.

Elisabeth Revol kompletnie załamana

Revol postanowiła opisać na Facebooku to, co teraz czuje. Z jej relacji wynika, że jest kompletnie załamana i nie potrafi sobie z tym poradzić. - Trudno odpowiedzieć mi na wiele wiadomości, a ludzie pytają, jak się czuję. Jestem w środku burzy. Myślę jak żyć po tej tragedii, jak nie myśleć o tym codziennie, jak nie zamykać się w sobie, nie żyć samotnie - zaczyna. - Wybraliśmy się z Tomkiem, by żyć w fantastycznym świecie wolności absolutnej - pisze Revol. Na koniec Francuzka przytacza cytat Szekpsira. - Jesteśmy zrobieni z tego samego materiału, co nasze sny - czytamy. Revol opublikowała także kilka zdjęć, które najprawdopodobniej pochodzą z jej wyprawy na K2.

Zobacz także:

  1. Kazimierz Kutz zniszczony przez nowotwór. Reżyser ujawnia wstrząsającą prawdę
  2. Nazywano ją pierwszą, polską skandalistką. Dziś nie przypomina siebie
  3. Sablewska nie wytrzymała. Przez uczestniczkę popłakała się na wizji
Źródło: msn.com   Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News