Porwano ojca gwiazdy reprezentacji!

Porwano ojca gwiazdy reprezentacji!

Kiedy dzieją się takie rzeczy, świat na chwilę wstrzymuje oddech. W momencie, kiedy trwa największe wydarzenie w piłce nożnej, mundial, wydarzyło się coś strasznego. Porwano ojca gwiazdy piłki nożnej, a chwile grozy przeżyła cała reprezentacja!

Mundial jest dla piłkarzy zdecydowanie najważniejszym, sportowym wydarzeniem. Skupiają na nim wszystkie swoje siły i umiejętności. Czasem jednak życie pisze przerażające scenariusze. Dokładnie tak jest w tym przypadku, porwano bowiem ojca gwiazdy reprezentacji Nigerii! Trudno sobie wyobrazić, co czuje kapitan reprezentacji Nigerii - John Obi Mikel. Przed meczem z Argentyną dowiedział się on bowiem, że porwano jego ojca. Sprawa była bardzo poważna, a to wszystko dlatego, że porywacze zażądali okupu oraz grozili piłkarzowi śmiercią.

Cała reprezentacja Nigerii była w dramatycznej sytuacji

- Mamy twojego ojca. Powiadomisz władze albo piśniesz słowo komukolwiek, to go zabijemy - to usłyszał piłkarz, kiedy odebrał telefon od porywaczy swojego rodzica. Nigeria miała wtedy walczyć z Argentyną o drugie miejsce w grupie D, ostatecznie w 86 minucie meczu przegrali 2:1. Nie da się ukryć, że dla Johna Obi Mikela musiał być to absolutnie najtrudniejszy mecz w piłkarskiej karierze. - Zagrałem w momencie, gdy mój tata był w rękach bandytów. Musiałem wyciszyć traumę. Byłem zrozpaczony. Musiałem podjąć decyzję, czy będę psychicznie gotowy. Byłem zagubiony, nie wiedziałem, co począć. W końcu uznałem, że nie mogę zawieść 180 milionów rodaków. Wyciszyłem moją głowę i wyszedłem na boisko – opowiadał piłkarz w The Guardian. Chociaż Nigeria nie wyszła z grupy, to John Obi Mikel i tak był szczęśliwy, bowiem policji cudem uwolniła jego ojca z rąk porywaczy. Okazało się, że mężczyzna był wcześniej torturowany i tuż po odbiciu z rąk oprawców trafił do szpitala. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. O co chodzi?! Zaskakujące zdjęcie Kurdej-Szatan
  2. Czarna seria śmierci muzyków. Nie żyje już trzeci artysta
  3. Ujawniono największą tajemnicę Kuchennych Rewolucji! W Gessler aż się zagotowało
  4. Największy gwiazdor „M jak Miłość” nie wytrzymał. Zabrał głos w sprawie tragicznych warunków pracy na planie
  5. Co tam się dzieje?! Ważą się losy najważniejszej twarzy TVP Info
Źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News