religia kapłan zabił
Pxhere CC0 Domena publiczna
Mateusz Sidorek - 31 Maja 2020

Nie do pomyślenia, kapłan złożył w świątyni ofiarę z człowieka. Wytłumaczenie przyprawia o ciarki, niepokojące informacje dochodzą z zza granicy

Wielokrotnie mogliśmy usłyszeć o tym, jak religia wyznawana przez ekstremistów łączona była z morderstwami a nawet zamachami terrorystycznymi. Niedawno kapłan dokonał makabrycznej zbrodni w jednej ze świątyń. Duchowny, który złożył w ofierze człowieka, został już zatrzymany. Mężczyzna wytłumaczył służbom, dlaczego dopuścił się krwawego mordu.

Religia w tle makabrycznego morderstwa, którego dopuścił się 72-letni kapłan. O tym niepokojącym wydarzeniu poinformował portal Fakt. Duchowny złożył w ofierze człowieka w indyjskim Narasinghpur w dystrykcie Cuttack. Jak twierdzi morderca, wcześniej doznał objawienia we śnie i konkretne wskazówki od bóstw.

Zdjęcie krajobrazuMężczyzna uwiecznił na zdjęciu zwykły krajobraz. Dopiero po kilku dniach zauważył druzgoczący szczegółCzytaj dalej

Do krwawej zbrodni doszło w Indiach, gdzie religia ma bardzo duże znaczenie. Ponad 83% populacji praktykuje tam hinduizm. Jednym z nim jest 72-letni starszy kapłan, Sansari Ojha. Mężczyzna służył w świątyni Bandha Maa Budha Brahmani Dei w indyjskim Narasinghpur. Tam też miał zabić 52-letniego Saroja Kumara Pradhan, który był jego znajomym. Zabójca sam zgłosił się na policję i wytłumaczył swój czyn.

Religia powodem zbrodni kapłana

Według zeznań Sansari Ojha to właśnie religia skłoniła go do morderstwa. Kapłan miał spotkać się ze swoim znajomym, z którym pił alkohol i palił marihuanę. W pewnym momencie między mężczyznami doszło do kłótni. Nagle Ojha miał sięgnąć po topór i odciąć głowę 52-latkowi. Konflikt, jaki powstał między nimi, miał dotyczyć składania ofiar. Po wszystkim kapłan sam udał się na policję i opowiedział o całym zdarzeniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawa dla reportera gwiazda klanuGwiazda "Klanu" w "Sprawie dla reportera". Znamy porażające szczegółyCzytaj dalej

W jego opowieści ważnym elementem okazała się religia. Ojha ujawnił, że we śnie doznał objawienia. Z relacji kapłana wynika, że zobaczył hinduskich bogów, którzy kazali mu złożyć ofiarę z człowieka. Dzięki temu epidemia koronawirusa miała się skończyć. Ojha w rozmowie z policją przyznał również, że w momencie zabójstwa był odurzony alkoholem. Mieszkańcy opowiedzieli tygodnikowi "India Today" o wcześniejszej kłótni między duchownym a jego ofiarą. Miała ona dotyczyć sadu mango.

Dzisiaj grzeje:

1. Media podały druzgoczącą informację. Nie żyje legendarny muzyk, wszyscy znali jego hity

2. Ślub Mikołaja Roznerskiego i Adrianny Kalskiej. Do mediów właśnie trafiła radosna nowina

Po tym, jak Ojha uznał, że religia skłoniła go do odcięcia głowy znajomemu, Ashish Kumar Singh z policji DIG Central Range ujawnił mediom, że kapłan najprawdopodobniej jest niestabilny psychicznie. Wciąż nie wiadomo jeszcze, jaki los czeka mordercę. Niedawno pisaliśmy również o rowerzyście z Cardiff, który wpadł w sadystyczną pułapkę, którą umieszczono na leśnym szlaku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W interenecie uchodziła za specjalistkę od macierzyństwa. Po 3 latach oddała adoptowane dziecko
  2. Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie pełne czułości. Fani są zachwyceni (FOTO)
  3. Tylko najbliżsi wiedzieli, co Małgorzata Kożuchowska przeżyła tuż po porodzie. Ciężko powstrzymać łzy
  4. Bezdomny kot podszedł do niepełnosprawnej dziewczynki. Zaraz potem stała się niezwykła rzecz
  5. Krzysztof Cugowski ocenił disco polo. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  6. Nie wyrzucił łupin po cebuli, zrobił nawóz dla ogórków. Uzyskał przeogromne zbiory

Psy leżały na torach kolejowychDwa psy leżały na torach kolejowych, nadjeżdżał pociąg. Mężczyzna stał z boku i nagrywałCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News