Widzisz policjanta albo ratownika medycznego w kolejce - natychmiast przepuść. To ważne, do sieci trafił dramatyczny apel

Widzisz policjanta albo ratownika medycznego w kolejce - natychmiast przepuść. To ważne, do sieci trafił dramatyczny apel

Jeśli w kolejce w sklepie czy kawiarni stoi za Tobą ratownik medyczny, policjant czy członek personelu medycznego - przepuść go. Taki apel pojawił się wczoraj w internecie i zatacza coraz szersze kręgi wśród pacjentów.

Ratownicy medyczni prowadzący facebookową stronę "To nie z mojej karetki", która zajmuje się głównie publikowaniem zabawnych anegdot i historii z życia personelu medycznego, postanowili wystosować poważny apel. 

Przy okazji pospolitego ruszenia do sklepów mamy taką jedną wielką prośbę...

Jak widzicie w sklepie lub w jakimś barze, ratownika medycznego albo policjanta to puśćcie go w kolejce do kasy. My w ostatnich dniach mamy serio przepiermandolone a nie zapowiada sie, żeby było lepiej. Musimy wciąż dalej pracować a przy tym coś normalnego zjeść. Pracujemy dla Was wszystkich, więc liczymy na odrobinę zrozumienia.

I Pan Wiesław prosi żeby dopisać (a jemu nie umiemy odmówić):
KORONA WAM Z GLOWY NIE SPADNIE ;)  

- takie słowa można przeczytać w facebookowym poście. 

Wiele komentujących opowiada swoje historie i przychyla się do apelu. Można między innymi przeczytać słowa przemęczonej pielęgniarki, która została przepuszczona w bardzo długiej kolejce i, jak sama mówi, był to dla niej prawdziwy "korytarz życia". 

Źródło: Facebook

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News