Julia Wieniawa znowu zaczęła randkować. Pochwaliła się, co ubiera na spotkania z kandydatami, niewiele kobiet jest tak odważnych

Julia Wieniawa znowu zaczęła randkować. Pochwaliła się, co ubiera na spotkania z kandydatami, niewiele kobiet jest tak odważnych Źródło: youtube.com/JastrzabPost

Randka dla wielu kobiet po rozstaniach bywa problematyczna. Julia Wieniawa, która w ciągu ostatnich kilku miesięcy rozstała się z Antkiem Królikowskim i zaczęła spotykać się z muzykiem Baronem, pokazuje się w bardzo odważnych strojach. Na taki szczyt ekstrawagancji może sobie pozwolić mało która kobieta.

Randka dla Julii Wieniawy bywała kiedyś bardzo stresującym wydarzeniem. Za czasów związku z Antkiem Królikowskim gwiazda wprost nie wyobrażała sobie pojawiać się w czymś innym, niż eleganckim stroju, który miał być ozdobą dla jej niezwykłej urody. Jak się okazuje, aktorka zupełnie zmieniła swoje podejście do ubioru. Teraz woli coś zupełnie innego.

Randka nie jest już wyzwaniem dla Julii Wieniawy. Aktorka całkowicie zmieniła podejście

O ile Wieniawa kilkukrotnie mówiła o tym, jak ważna jest elegancja i wzorcowy wygląd, o tyle sama zdaje się zmieniać podejście względem potencjalnych partnerów i samej siebie, stawiając na większy dystans i brak zobowiązującego dress-code. Aktorka wyznała ostatnio, że bardzo dobrze bawiła się na randce, na której była ubrana tak, jakby wyszła do sklepu po zakupy spożywcze.

- Ostatnio miałam fajną randkę, byłam w bluzie i legginsach, i nie miałam makijażu. I to było fajne, bo w takich sytuacjach możesz się pokazać taka, jaka jesteś naprawdę. Nie wymalowana i wypacykowana jak nie wiadomo co – wyznała Julia Wieniawa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kim jest nowy chłopak Wieniawy?

Możliwe, że to nowy partner wpłynął na zmianę decyzji Wieniawy o dobieraniu stroju na randki. Gwiazda, która w ciągu ostatnich miesięcy była związana z Królikowskim i Baronem, zaczęła spotykać się z kimś całkowicie nowym, jednak jego personalia nie są publicznie znane. Mówi się o którymś z celebrytów o dużej ilości fanów na Instagramie.

Dzisiaj grzeje: 1. Poród miał przejść bez komplikacji. Gdy lekarze spojrzeli na pępowinę, zamarli
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

- Widziałam Julkę w kasynie jak całowała się z chłopakiem. Jego twarz wydała mi się znajoma. Szybko ogarnęłam, że w końcu obserwuję go na Instagramie – twierdzi jeden ze znajomych gwiazdy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. 11-latka od dwóch lat była gwałcona w szkole. Rodzice zamarli odkrywając jej powiększony brzuch
  3. Jest afera. Cejrowski niewyobrażalnie poniżył Roksanę Węgiel i Viki Gabor
  4. Bierzesz ślub kościelny? Ksiądz może zadać ci intymne pytania, zmiana przepisów
  5. OGROMNA grzywna za wycięcie drzewa na własnej posesji. Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News