Ogromna burza, fani Ranczo w emocjach. "To są plotki i konfabulacje"

Ogromna burza, fani Ranczo w emocjach. "To są plotki i konfabulacje" Źródło: youtube.com/serialetvp

"Ranczo" zyskało miano kultowego serialu TVP i jest postrzegane przez wielu widzów jako najlepsza produkcja tego wieku. Po sieci zaczęły krążyć pogłoski o wielkim powrocie komedii. Odniosła się do nich jedna z największych gwiazd, które nierozerwalnie kojarzone są z Wilkowyjami.

"Ranczo" potrafiło bardzo dobrze przedstawić całe nasze społeczeństwo w pigułce. Prawdopodobnie dlatego zyskało wielomilionowe grono fanów, które bardzo ucieszyłoby się z powrotu legendarnego hitu Telewizji Polskiej. W sieci pojawia się ostatnimi czasy coraz więcej pogłosek mówiących o tym, że jest przewidziana kontynuacja serialu. Do tych plotek postanowiła odnieść się jedna z czołowych postaci, które można było obserwować na ekranach.

"Ranczo" powróci do TVP? Gwiazda serialu stanowczo o kontynuacji

Ela Romanowska podbiła serca widzów jako Jola Pietrek. "Ranczo" pozwoliło jej zaprezentować swoje niebywałe zdolności wokalne, którymi już niedługo będzie zachwycać w polsatowskim "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Na licznych portalach show biznesowych pojawiły się wiadomości sugerujące, że legendarny serial ma powrócić na ekrany. Oznaczałoby to, że małżeństwo Pietrków ponownie rozśmieszałoby miliony fanów. Ela Romanowska przyznała jednak, że w większości są to tylko plotki. Ujęła to w dosyć dosadnych słowach. - Gdzieś jakieś przecieki są, że ma wrócić w okrojonym podobno składzie. Czy to jest prawda, czy nie, tego do końca nie wiemy. To też są konfabulacje i plotki, które do nas czasem dochodzą. Uwielbiałam postać Joli, Pietrka i całą ekipę. Uważam też, że to był cudowny etap w moim życiu, taki początek któremu życzę każdemu aktorowi. Cudowna rola, która mnie bardzo rozwijała - skomentowała w wywiadzie z portalem Jastrząb Post.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Gwiazda zdecydowanie zaznaczyła, że nawet jeśli serial powróci, to niestety jej nazwisko nie będzie już figurować w obsadzie. Jak przyznała, "Ranczo" mieści się w zamkniętym etapie jej życia, do którego już nie ma zamiaru wracać. - Mnie na pewno w tej części nie będzie. Myślę, że gdyby była taka opcja, to już by mnie o tym poinformowano. Dla mnie to już jest etap, który się dokonał, teraz czas na nowe wyzwania i pokazać się z innej strony. Ja się zmieniła, dojrzałam i czas zaskoczyć widzów czymś innym - powiedziała. Nie ulega wątpliwości, że są to informacje, które mogą zasmucić wszystkich tych, którzy mieli nadzieję na ponowną wizytę w Wilkowyjach. ZOBACZ TAKŻE
  1. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  2. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Wykonuje BARDZO niewdzięczny zawód
  3. Rodowicz dozna szoku. Emerytura Martyniuka będzie bajeczna 
  4. Ksiądz napadł wiernych i został skazany. Do dziś miga się od kary 
  5. Matka skatowała miesięcznego Damianka na oczach przechodniów. Grozi jej nawet dożywocie 
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Jastrząb Post Następny artykuł