Media obiegła właśnie wiadomość o śmierci gwiazdora Rancza. Skandaliczne informacje

Media obiegła właśnie wiadomość o śmierci gwiazdora Rancza. Skandaliczne informacje

"Ranczo" pojawiło się na antenie TVP kilkanaście lat temu. Dzięki zabawnym i szczerym postaciom oraz komicznym historiom przygotowanym przez scenarzystów, Polacy natychmiast pokochali osobliwych mieszkańców wsi Wilkowyje. W produkcję zaangażowany był jeden z najwybitniejszych polskich aktorów - Franciszek Pieczka. Dziś opublikowano skandaliczną wiadomość o śmierci aktora.

"Ranczo" pozwoliło mu aktywnie spędzać aktorską emeryturę. Niezwykły aktor, który stworzył niepowtarzalne role, zdaniem wielu jest jedną z najważniejszych postaci na polskiej scenie filmowej. Dziś, portal internetowy postanowił "poinformować" o jego śmierci. Nie wiadomo jednak, co kierowało autorami wpisu.

Aktor serialu "Ranczo" nie żyje? Okrutny, fałszywy wpis polskiego portalu

Czy chcieli zwrócić na siebie uwagę, uśmiercając mężczyznę? Okrutny i przede wszystkim fałszywy wpis opublikowali dziś rano. Fani natychmiast zaczęli pytać, czy to prawda. Na szczęście, okazuje się, że Franciszek Pieczka żyje i ma się dobrze! Aktor w styczniu skończył 90 lat. Tę informację również zniekształcili autorzy artykułu, sugerując, że Pieczka zmarł w wieku 85 lat. Wiadomość opatrzyli zdjęciem artysty, co nie pozostawia wątpliwości w ocenie tego, jaka była ich intencja. Prawdopodobnie redaktorzy chcieli podnieść rentowność swojej strony, dzięki publikacji nieprawdziwej wiadomości. Okrutny żart wywołał ogromną burzę w Internecie. - Wielkie świństwo. Jak tak można? Dużo zdrówka panie Franciszku - czytamy w komentarzach internetowych. - Co za dno…..Jak już ktoś p o 90, musi umrzeć. 100 lat Panie Franciszku - pojawia się dalej. - Prawie wszystko co teraz wypisują to jedno wielkie szambo, szkoda to czytać - napisał ostro internauta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie wiadomo jednak czy autorzy artykułu poniosą konsekwencje swoich czynów. Można przypuszczać, że głupi, okrutny żart sprawi, że wielu czytelników odwróci się od portalu.

Wybitny polski aktor

W 1954 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Natychmiast stanął na deskach teatralnych. Od 1974 roku był związany ze stołecznym kultowym Teatrem Powszechnym. "Wesele", "Quo Vadis" czy "Sprawa się rypła" - to tylko kilka filmów, w których grał kluczowe postaci. Wszyscy jednak zapamiętaliśmy nieprawdopodobną kreację Gustlika w serialu "Czterej pancerni i pies". Mężczyzna mieszka wraz z rodziną w warszawskiej Falenicy. Obecnie, jest mniej aktywny zawodowo. Ranczo screen shot bulwersującego artykułuZOBACZ TAKŻE:
  1. Papież Franciszek prosi wiernych o pomoc. Tak źle jeszcze nie było
  2. 10 najbardziej kontrowersyjnych wypowiedzi papieża Franciszka
  3. Owczarek niemiecki charakter ma dość skomplikowany. Poradzisz sobie?
  4. Franciszek Pieczka stara się podnieść z tragedii. "To ja miałem umrzeć pierwszy!"
  5. Jaka fryzura do sukienki gorsetowej? Postaw na prostotę 
Następny artykuł