Długo ukrywała to przed mediami. Uwielbiana aktorka "Rancza" rodzi lada dzień

Długo ukrywała to przed mediami. Uwielbiana aktorka "Rancza" rodzi lada dzień Źródło: facebook.com/Ranczo TVP

"Ranczo" było trampoliną dla jej kariery, a teraz jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Bardzo długo ukrywała przed fanami, że spodziewa się dziecka, a teraz okazuje się, że rodzi lada dzień.

"Ranczo" w szczytowym momencie było jednym z najpopularniejszych polskich seriali, który z zapartym tchem oglądały miliony Polaków. Zabawne losy bohaterów wywoływały śmiech u widzów, a występujący przed kamerami aktorzy mogli cieszyć się ogromną sławą i rozpoznawalnością. Dla wielu z nich produkcja TVP była przełomowym momentem w karierze i tak tez wyglądało to u Magdaleny Waligórskiej. 

Wcielająca się w rolę roztrzepanej Wioletki gwiazda była uwielbiana przez miliony, a po zakończeniu produkcji nie mogła odpędzić się od nowych propozycji współpracy. Jej życie z uwagą obserwowali również internauci, którzy bardzo długo nie mieli pojęcia, że celebrytka jest w kolejnej ciąży. Teraz na jaw wyszło, że lada dzień będzie rodzić i już głośno mówi również o płci swojego nienarodzonego dziecka

Gwiazda serialu "Ranczo" za niedługo urodzi. Zna już płeć dziecka

Magdalena Waligórska bardzo długo nie mówiła publicznie o tym, że spodziewa się dziecka, teraz jednak okrągłego brzuszka nie da się już dłużej ukrywać. W związku z tym postanowiła głośno pochwalić się w mediach, jakiej płci będzie jej maleństwo. 

- Będę miała córeczkę, więc w końcu mogę sobie pozwolić rozpieścić tę różową część siebie - mówiła w rozmowie z reporterem "Super Expressu". 

Spotkana została w sklepie z akcesoriami dla niemowląt, gdzie wybierała wszystkie rzeczy, które już niedługo okażą się niezbędne. 

- Brokat i cekiny zostawmy, ale pudrowy róż może być - stwierdziła z pełnym przekonaniem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się czuje czekając na kolejną pociechę?

To druga ciąża gwiazdy serialu "Ranczo", więc już nie udaje, że oczekiwanie na poród zawsze jest bajecznie przyjemne i usłane różami, jak niejednokrotnie usiłują kreować ten czas słynne celebrytki. 

- To zależy od dnia. Tak to dyplomatycznie powiem - mówi wprost na temat swojego samopoczucia. 

Tradycyjnie jednak podkreśla, że najważniejsza jest dla niej rodzina, która już niedługo się powiększy. 

- Najlepiej czuję się wtedy, gdy mam przy sobie swoją rodzinę, swojego synka, a niedługo też i córeczkę - dodaje uśmiechnięta. 

Przypomnijmy, że mężem Waligórskiej jest uwielbiany aktor Mateusz Lisiecki, z którym celebrytka ma również 2-letniego synka Piotrusia.

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego
  4. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  5. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  6. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?

Źródło: Super Express

Następny artykuł