Aktorka serialu Ranczo wystąpiła przed tysiącami ludzi. Media informują o wielkiej wtopie

Aktorka serialu Ranczo wystąpiła przed tysiącami ludzi. Media informują o wielkiej wtopie

Ranczo przysporzyło jej popularności na tyle dużej, że teraz występuje w programie rozrywkowym "Twoja twarz brzmi znajomo". W trakcie udziału w programie zdarzył jej się jeden wyjątkowo słaby występ.

Ranczo, serial emitowany przez TVP, wypromował wielu aktorów polskiego show biznesu. Serialowe gwiazdy pojawiają się teraz na czerwonym dywanie oraz biorą udział w programach rozrywkowych. Jedna z serialowych aktorek w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" zaliczyła bardzo słaby występ. Niektórzy mówią o wielkiej wtopie.

Aktorka znana z serialu Ranczo zalicza wtopę w "Twoja twarz brzmi znajomo"

W dziewiątym odcinku jedenastej serii programu Elżbieta Romanowska musiała wcielić się w wokalistkę Kelly Osbourne. Polska aktorka dostała do wykonania utwór Madonny "Papa Don’t Preach", którego to córka Ozzy'ego Osbourne'a niegdyś nagrała cover.

Częścią choreografii była garderoba, w której aktorka, odgrywając Kelly Osbourne się przebierała. W trakcie zakładania obuwia... pomyliła buty i założyła lewy na prawą stopę! Nie umknęło to uwadze zarówno widzów, jak i jurorów.

Sam występ również nie był rewelacyjny. Aktorce zarzucano, że nie było to jej najlepsze wykonanie. Fani jednak bronili swojej ulubienicy.

- Oryginał jest beznadziejny, a Eli wyszło to ZA DOBRZE. Moim zdaniem najsłabszy występ w tym odcinku, bo Ela była po prostu 100 razy lepsza od beznadziejnego oryginału - skomentowała jedna z fanek.

- Kto normalny wybrał te piosenkę do programu? Kelly w teledysku ma tak mocno przerobiony i zmodulowany głos, że w jaki sposób Ela miałaby to zrobić? - pisze inny komentujący.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka nie uważa występu za wpadkę

W ostatnim odcinku Ela Romanowska wcieliła się w Janet Jackson, dzięki czemu udało się jej zająć trzecie miejsce. Dziennikarz portalu "Przeambitni" w rozmowie z aktorką przypomniał jej występ jako Kelly Osbourne i zapytał, czy uznaje tamto wystąpienie za wtopę lub wpadkę.

- Wiesz co, ja nie uznałabym tego za wtopę. Były jak wiadomo, lepsze i gorsze wykony. Myślę, że takim najsłabszym jak dla mnie była Kelly Osbourne. Może dlatego, że ona gdzieś jest najmniej bliska mojemu sercu, ani jako wokalistka, ani chyba też nie mamy wspólnych cech charakteru i chyba to gdzieś było tak najdalej ode mnie i było najciężej mi zrobić - stwierdziła aktorka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Kozidrak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Iwona Pavlovic powiedziała całą prawdę. To wyznanie wami wstrząśnie
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: przeambitni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News