Ostatnie nagranie Pawła Królikowskiego przed śmiercią. Nie da się powstrzymać łez

Ostatnie nagranie Pawła Królikowskiego przed śmiercią. Nie da się powstrzymać łez Źródło: screen YouTube/Artyści Skolimów

"Ranczo" i "Twoja twarz brzmi znajomo" sprawiły, że każdy w kraju wiedział, kim jest Paweł Królikowski. Wiadomość o jego śmierci przygnębiła widzów, którzy mogą go teraz tylko oglądać w nagraniach. Ostatnia produkcja, w której wziął udział, powoduje, że nie da się powstrzymać łez.

"Ranczo", "Twoja twarz brzmi znajomo" sprawiły, że Pawła Królikowskiego poznał każdy widz telewizji. Przed chwilą pojawiła się smutna wiadomość, że jeden z ulubionych polskich aktorów nie żyje. 

Aktor znany z serialu "Ranczo" nie żyje 

Paweł Królikowski nie żyje. Aktor znany z serialu "Ranczo" trafił do szpitala tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Pierwsze informacje dotyczyły tego, że Paweł Królikowski przebywa na oddziale neurochirurgicznym, a dookoła niego czuwa cała rodzina. 

Jako pierwszy wiadomość o tym, że aktor "Rancza" przebywa w szpitalu, był jego syn Antonii Królikowski. Niestety, dziś okazało się, że jego tata nie żyje. Wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego potwierdził już Związek Artystów Polskich. Smutna informacja obiegła media i sprawiła, że jeszcze raz chcemy zobaczyć aktora. Jego ostatnia produkcja wzrusza dziś do łez. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

To nie "Ranczo" było ostatnią produkcją, w której się pojawił 

Tuż przed Bożym Narodzeniem, czyli przed tym, jak Paweł Królikowski trafił do szpitala, wystąpił w projekcie Artyści dla Skolimowa, dedykowanym mieszkańcom Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Paweł Królikowski pełnił funkcję prezesa związku i często włączał się w promowanie inicjatyw związanych z Domem Artystów Weteranów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Do sieci wyciekło nieznane zdjęcie Pawła Królikowskiego. Nie da się oderwać wzroku

2. Córka Ewy Błaszczyk zapadła w śpiączkę 20 lat temu. Po 18 latach nastąpiła poprawa, stało się niezwykłe

Ostatnie nagranie, w którym pojawił się aktor znany z serialu "Ranczo" to teledysk do piosenki "Jest taki dom", gdzie oprócz Pawła Królikowskiego można zobaczyć całą plejadę polskich gwiazd, są wśród nich Daniel Olbrychski, Małgorzata Kożuchowska, Wiktor Zborowski, Joanna Kurowska, Piotr Machalica oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez lata mówiono nam, że wzmacnia kości. Teraz naukowcy powiązali je z nowotworem
  2. Polscy sportowcy zamknięci w hotelu z powodu koronawirusa. Organizatorzy chcą zapobiec epidemii
  3. Ostatni, nigdy wcześniej niepublikowany wywiad z Pawłem Królikowskim. Trudno powstrzymać łzy
  4. Dzięki niej oglądaliśmy uwielbiane seriale, teraz media obiega najgorsza wiadomość. Niestety, nie żyje
  5. Nie żyje 3-tygodniowa Oliwka. Jej matka patrzyła jak umiera
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

źródło: radio zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News