Smutne wieści ze szpitala ws. Pawła Królikowskiego. Jego syn ujawnił, nadchodzące święta będą bolesne dla rodziny

Smutne wieści ze szpitala ws. Pawła Królikowskiego. Jego syn ujawnił, nadchodzące święta będą bolesne dla rodziny Źródło: .

Syn, Pawła Królikowskiego podzielił się informacjami dotyczącymi stanu zdrowia gwiazdora "Ranczo". Okazuje się, że święta w rodzinie Królikowskich będą wyjątkowo smutnym okresem. Antoni nie przekazał dobrych nowin.

Gwiazdor serialu "Ranczo" Paweł Królikowski w ostatnich dniach został pilnie przewieziony do szpitala. Jak wtedy potwierdził jego syn Antoni, tata był w ciężkim stanie, ale pod opieką lekarzy, którzy dokładali wszelkich starań, by stan zdrowia jego ojca polepszył się przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia. Dziś Antonii Królikowski donosi kolejne wiadomości, które nie napawają optymizmem. 

Gwiazda serialu "Ranczo" spędzi święta w szpitalu 

- Tak to prawda, ojciec ma problemy ze zdrowiem i w związku z tym musimy sobie radzić. Zdarza się tak, że człowiek trafia do szpitala i tak też się stało. Taka jest prawda, ale wolałbym więcej nie komentować, proszę o pozytywne myślenie o zdrowiu taty - powiedział Antoni Królikowski w ostatnim wywiadzie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przyznał także, że jego tata spędzi nadchodzące święta w szpitalu. Niestety, stan zdrowia gwiazdy takich hitów, jak "Twoja twarz brzmi znajomo" czy "Ranczo" nie na tyle dobry, by lekarze pozwolili mu opuścić budynek szpitala. Pomimo świąt musi przebywać pod stałą opieką lekarską.

Obecnie znajduje się w ciężkim stanie, jednak rodzina nie zdradza szczegółów dotyczących tego, co dokładnie dzieje się z aktorem. Najprawdopodobniej leczony jest na oddziale neurochirurgii. 

Co się dzieje z aktorem z serialu "Ranczo"?

Dzisiaj grzeje: 1. Rzeczy, których nie wolno robić w Wigilię. Przynoszą nieszczęście na kolejny rok, lepiej uważać
2. Syn Królikowskiego opublikował straszne zdjęcie. Trudno utrzymać na nim wzrok

Paweł Królikowski zaczął mieć problemy ze zdrowiem już w 2015 roku. To wtedy skarżył się na ciągłe bóle głowy, które okazały się powiązane z tętniakiem mózgu. Po operacji wydawało się, że wszystko wraca do normy, aktor wrócił do pracy, niedawno pojawiły się nawet plotki, że wystąpi w reaktywacji serialu "Ranczo". Jednak teraz, kiedy znowu znalazł się w szpitalu nie wiadomo, co będzie z serialem. 

źródło: onet

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Tragiczne wydarzenia w życiu Kipiel-Sztuki. Halinka z "Kiepskich" trzykrotnie przeżyła koszmar
  4. Kultowy polski reżyser zmarł w Wigilię w wieku 61-lat. Choroba, z którą przegrał, może dotknąć każdego mężczyznę
  5. Bohdan Smoleń nie żyje już od 3 lat. Mało kto wie, jak bolesne słowa wypowiedział nad jego trumną Zenon Laskowik

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News