To nie serial, to polska rzeczywistość. Amerykanka jak z "Ranczo" TVP robi furorę na polskiej wsi, wystrzałowa kobieta

To nie serial, to polska rzeczywistość. Amerykanka jak z "Ranczo" TVP robi furorę na polskiej wsi, wystrzałowa kobieta Źródło: .

"Ranczo" pokazuje perypetie Amerykanki na tle polskiej wsi. Jednak czasami seriale mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Kto by pomyślał, że do Polski zawita prawdziwa Lucy z krwi i kości.

"Ranczo" to niekwestionowany hit TVP. Miliony telewidzów uwielbiają serial rozgrywający się na zwykłej polskiej wsi, gdzie problemy przedstawiane są nierzadko w satyryczny sposób. Teraz mieszkańcy pewnej wsi w Małopolsce mogą pochwalić się swoją własną Lucy. Amerykanka porzuciła światowe życie i wybrała wioskę

Najsłynniejszą postacią serialu "Ranczo" jest Lucy. Mieszkańcy Tylicza mają swoją Lucy w realnym życiu

Beth Macatee porzuciła życie w boskiej Ameryce i przeprowadziła się do Polski. Mija już 25 lat odkąd porzuciła pracę na Wall Street w Nowym Jorku i w Banku Światowym. Teraz mieszka w Tyliczu, w rejonie Beskidu Sądeckiego i nie zamieniłaby tego życia na nic innego. Jej wybór był spowodowany przez pęd życia, stres i zmęczenie.

Kiedy z ramienia Banku Światowego została wysłana do Polski, zdążyła nieco poznać kraj. Amerykanka bez zastanowienia kupiła PGR w Tyliczu i z pomocą znajomego kupiła też 80 hektarów ziemi. Najważniejsze było to, że miała już swoje miejsce na ziemi i mogła się oderwać od miejskiego zgiełku. Miała dość pogoni za pieniądzem.

Amerykanka ma już spore gospodarstwo. "Nie sądzę, że na tym skończę"

Amerykanka doskonale wiedziała, jak prowadzić takie gospodarstwo z racji tego, że jej ojciec był farmerem. Była świadoma, że przed nią dużo pracy m.in. przy remoncie, ale nie żałowała ani chwili. Wspomina, że mieszkała początkowo w oborze, nie miała łazienki i toalety. Potem zaczęła inwestować w zwierzęta.

- Pierwsze pojawiły się konie. Potem na farmę doszły owce, kozy, bydło, kaczki, gęsi i kury. Najwięcej mam owiec, około 500 sztuk. Kóz też jest całkiem sporo, bo 80. I nie sądzę, że na tym skończę - mówi Beth Macatee.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Amerykanka cieszy się, że jest w tym momencie samowystarczalna. Ma swoje mleko, mięso i sery, wszystko jak najbardziej naturalne. Chętnie tworzy też własne przetwory z owoców z dużego ogrodu.

Kiedy jedzie za granicę, przedstawia się jako Polka, a nie Amerykanka - bardzo utożsamia się z naszym krajem. Uważa też, że Polacy są bardzo zaślepieni wizją idealnej i przynoszącej sukcesy Ameryki. Beth przekonała się o wszystkim na własnej skórze i woli wieść spokojne życie na farmie.

Dziennikarka Małopolskie TV wraz z właścicielką Farmy Lama, Beth Macatee:

Fot. youtube.com/MTV 24

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Holecka ukrywała to przed całą Polską. Aż trudno uwierzyć, że NIKT nie zwrócił na to uwagi. Opadną wam szczęki z niedowierzania!
  2. Danuta Wałęsa w dniu ślubu z Lechem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  3. Znajomi Jakuba A. przerywają milczenie. Opowiedzieli jaki był prywatnie
  4. Gwiazda DDTVN właśnie wyszła za mąż za prawdziwego Adonisa. Zaskoczenie, już nie ukrywa przed mediami szczęścia
  5. Do dzisiaj to była tajemnica. Po 50 latach wizję dziadka Zenka Martyniuka o królu disco polo poznali Polacy
  6. Uważajcie na siebie i swoje dzieci. Służby apelują, wczoraj tragicznie umarło w Polsce 8 osób, wszystko przez brak wyobraźni na wodą

Źródło: TVP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News