Koleżanka Królikowskiego rozwiodła się przez romans jej męża? Doniesienia mediów są porażające

Koleżanka Królikowskiego rozwiodła się przez romans jej męża? Doniesienia mediów są porażające Źródło: Facebook/Ranczo TVP

Znana z serialu Ranczo aktorka przeszła przez trudny rozwód. Sytuacja była wielkim ciosem dla Pawła Królikowskiego, który sam pomagał w poznaniu się pary. Media donoszą o przyczynach głośnego rozstania.

Paweł Królikowski na planie serialu Ranczo przyjaźnił się z aktorką Iloną Ostrowską, grającą postać Lucy, Amerykanki polskiego pochodzenia, dziedziczki dworku w Wilkowyjach. Aktorka w 2004 roku wzięła ślub z aktorem i reżyserem, Jackiem Borcuchem, ale w 2012 roku doszło do rozwodu pary. Media opublikowały doniesienia o powodach rozstania.

Gwiazda serialu Ranczo przeszła przez bolesny rozwód

- Ośmielę się powiedzieć, że to dzięki temu, że tak silnie reklamowałem Jackowi instytucję małżeństwa, on poślubił Ilonę - opowiadał niegdyś Paweł Królikowski.

Zapewne aktor ma teraz mieszane uczucia co do swoich rekomendacji, bo, jak podają media, rozwód Ilony Ostrowskiej był dla niej bardzo bolesnym doświadczeniem - szczególnie, że para miała razem dziecko. Mimo niezwykle trudnej sytuacji, trzeba przyznać, że oboje zachowali się w sposób bardzo dojrzały. Rozprawy przebiegły bez medialnego prania brudów, a obie strony rozstały się w ciszy. Media twierdzą jednak, że udało im się dotrzeć do kulis sprawy.

Media podają powody rozwodu aktorki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak podają media, do pierwszego rozłamu w małżeństwie doszło jeszcze w 2008 roku, gdy mąż Ilony Ostrowskiej kręcił film "Wszystko, co kocham". Wtedy też na planie miał poznać 16 lat młodszą Olgę Frycz, co doprowadziło do romansu. Jak informują media zajmujące się życiem gwiazd, Ostrowska bardzo ciężko zniosła zdradę męża i z początku nie chciała zgodzić się na rozwód.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili. Nie żyje polityk PiS
2. Zapytała mamę o biologicznego ojca. W odpowiedzi dostała pudełko i poznała straszą prawdę

Aktorka serialu Ranczo otrzymała prawa do opieki nad swoją córką, Miłosławą. Borcuch może ją widywać w co drugi weekend, święta i zabrać na dwa tygodnie wakacji. Ponadto zasądzono alimenty na kwotę 2 tysięcy złotych, a także, jak podają media, rozwód został zasądzony po ugodzie. Ostrowska miała zgodzić się na to ze względu na obietnicę byłego męża o tym, że nie będzie się pokazywał ze swoją partnerką.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy wylewu krwi do mózgu. Każdy powinien je znać
  2. Gdzie oglądać skoki narciarskie w Rasnovie? Transmisja w tv i online. Dwie złe wiadomości dla kibiców
  3. Widok grobu Anny Przybylskiej odbiera mowę. Niebywałe, jeden dzień w roku
  4. Ujawniono nieznany biznes Tadeusza Rydzyka. Porażające fakty wyszły na jaw
  5. W Czterdziestolatku skradła serca wielu mężczyzn. Niewiarygodne, jak dziś wygląda
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News