Tego nie wiedział prawie nikt. Kultowy Tadeusz Drozda spokrewniony jest z gwiazdorem serialu "Ranczo"

Tego nie wiedział prawie nikt. Kultowy Tadeusz Drozda spokrewniony jest z gwiazdorem serialu "Ranczo" Źródło: screen/youtube/

Gwiazdor serialu "Ranczo" ani sam Tadeusz Drozda nigdy wcześniej nie mówili publicznie, że łączą ich więzy krwi. Jak się nawet okazuje, pokrewieństwo między nimi jest bardzo bliskie, jednak mało kto o tym wiedział. W końcu zaskakująca prawda wyszła na jaw.

Aktor z kultowego serialu "Ranczo" od zawsze uchodził za pełnego humoru i dystansu mężczyznę. Zupełnie tak, jak znany komik i satyryk, Tadeusz Drozda. Aż trudno uwierzyć w to, że zdecydowana większość ich fanów nie domyśliła się, że są bardzo bliską rodziną. Mimo że obaj swoje kariery rozpoczęli już dawno, niektórzy dopiero po wielu latach odkryli ten zaskakujący fakt.  

Tadeusz Drozda i gwiazdor z serialu "Ranczo" są spokrewnieni 

Choć od dobrych kilku lat o znanym komiku mówi się coraz mniej, co jakiś czas jego wielbiciele wspominają poszczególne epizody z okresu, gdy jego sława sięgała szczytu. Ci, którzy chcieliby poznać nieco więcej szczegółów z życia ulubionego artysty często sięgają w głąb rodzinnych korzeni, bowiem to właśnie tam można odkryć najwięcej smaczków. W tym przypadku nie było inaczej. Niewielu wiedziało, że Tadeusz Drozda i Cezary Żak, znany widzom TVP z serialu "Ranczo", są spokrewnieni. 

Dopiero po tej informacji niektórzy wyraźnie widzą podobieństwo między kuzynami. To samo poczucie humoru, często wykończone nutką sarkazmu oraz zaangażowanie w karierę. Nie brakuje również osób, które znajdują cechy wspólne w kwestii wyglądu, z czym nie sposób się nie zgodzić. Mimo że Drozdę i Żaka łączą tak bliskie więzy krwi, nie mieliśmy zbyt wielu okazji, by zobaczyć ich razem. Żaden z komików nie dawał żadnych sygnałów ani wskazówek, które mogłyby jednoznacznie bądź domyślnie wskazywać, że rzeczywiście są rodziną. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak teraz wygląda życie komika? 

Popularność satyryka przeminęła już kilka dobrych lat temu. Jego życie znacznie się zmieniło, a Tadeusz Drozda odsunął się od świata medialnego. O jego osobie mówi się niewiele. Jak wiadomo, komik udzielił wywiadu, w którym zdradził, że "wchodzi w status emeryta" i nie poświęca pracy już tyle czasu co kiedyś. Nostalgicznie wspomniał okres, w którym jego sława sięgała apogeum, a gdy tylko wybrał się na miasto, tłumy zbierały się dookoła niego. Przyznaje, że to wszystko dzięki kultowemu programowi "Śmiechu warte", który wzniósł jego popularność na wyżyny. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawniono zarobki Danuty Wałęsy. Pierwsza Dama zarabia WIĘCEJ od męża. Lech jest WŚCIEKŁY
  2. Szok! Znana aktorka PRZESADZIŁA z operacjami plastycznymi. Gwiazda STRASZY wyglądem i nie przypomina dawnej siebie. Fani są PRZERAŻENI
  3. Zeznania matki Dawida trafiły do mediów. Nic nie sugerowało jej najgorszego
  4. Nastolatki powinny brać przykład z córki zmarłej na raka Ani Przybylskiej. Wielka klasa 16-letniej Oliwii
  5. Małgorzata Rozenek przekazała przykrą wiadomość od swojego lekarza. Nie wystąpi w uwielbianym przez Polaków programie
  6. Właśnie podano jakie rany znajdowały się na ciele Dawidka. Ogrom krzywdy chłopca ściska za gardło

Źródło: wirtualna polska

Następny artykuł