Nagranie właśnie ujrzało światło dzienne. Wiadomo, co przed trafieniem do szpitala zrobił Paweł Królikowski

Nagranie właśnie ujrzało światło dzienne. Wiadomo, co przed trafieniem do szpitala zrobił Paweł Królikowski Źródło: Screen/ YouTube.com

Już wiadomo, czym zajmowała się gwiazda serialu "Ranczo", zanim trafiła do szpitala. W sieci pojawiło się nagranie z Pawłem Królikowskim.

Gwiazda serialu "Ranczo" wciąż walczy o swoje zdrowie. Niedawno w sieci pojawiło się nagranie, które pokazuje, czym zajmował się Paweł Królikowski, zanim wylądował w szpitalu.

Kusy z serialu "Ranczo" - czyli Paweł Królikowski - jeszcze przed trafieniem do szpitala, poświęcał się projektom artystycznym. Razem z takimi gwiazdami jak Daniel Olbrychski czy Małgorzata Kożuchowska aktor znalazł się na planie teledysku do utworu "Jest taki dom". W środę nagranie zostało opublikowane w sieci.

Gwiazda takich produkcji jak "Ranczo" i "Pitbul" w ostatnim projekcie

"Ranczo" to serial, za rolę w którym widzowie pokochali Pawła Królikowskiego. Historia serialowego Kusego szybko podbiła serca publiczności. Jednak od pewnego czasu życie zdaje się pisać dla aktora czarny scenariusz. Artysta wciąż zmaga się problemami zdrowotnymi po bardzo poważnej operacji neurologicznej. Jeszcze kilka miesięcy temu Paweł Królikowski wziął udział w szlachetnym projekcie poświęconym mieszkańcom Domu Artysty Weterana w Skolimowie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda serialu "Ranczo" pojawiła się na planie z Danielem Olbrychskim, Małgorzatą Kożuchowską, Joanną Kurowską i innymi aktorami. Wykonali poruszającą piosenkę, do której przygotowano czarno-biały teledysk. Utwór poświęcili zapomnianym artystom przebywającym w Skolimowie. Kiedyś wielu z nich było znanymi gwiazdami, dzisiaj są samotni.

Dzisiaj grzeje: 1. Gratulacje spływają od fanów. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do świętowania „W końcu”

2. Polacy trzymali kciuki, niestety choroba okazała się silniejsza. Media obiegła właśnie wiadomość o bolesnej śmierci Karoliny

Teledysk, w którym wystąpił Kusy z serialu "Ranczo" to ostatni projekt, jaki zrealizował aktor przed trafieniem do szpitala. W środę odbyła się premiera teledysku, "Jest taki dom". Choć Paweł Królikowski nie był już okazem zdrowia, razem z innymi gwiazdami postanowił wesprzeć "Artystów dla Skolimowa". Na pomysł, by w ten sposób oddać hołd największym, wpadł Marcin Nierubiec. Muzyk przyznał, że po jednej z wizyt w ośrodku, zdecydował się napisać legendom utwór.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na Ukrainie urodziło się wyjątkowe dziecko. Jego rozmiary zaskakują
  2. Nowe godziny skoków narciarskich w Bad Mitterndorf. Pogoda płata figle organizatorom
  3. TVP i Elżbieta Jaworowicz nie chcieli, by skandal wyszedł na jaw. Stało się, dobre imię ikony telewizji zrujnowane?
  4. 13-letnia Daria mówiła, że zaszła w ciążę z 10-latkiem. Prawda okazała się jeszcze bardziej porażająca
  5. Wygląda jak fotomontaż, ale nim nie jest. Niesamowite, jamnik zapłodnił pitbulla a ich szczeniaki są przecudowne

źródło: Plejada.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News