Gwiazdor "Ranczo" przeszedł trepanację czaszki. Syn drży o jego zdrowie

Gwiazdor "Ranczo" przeszedł trepanację czaszki. Syn drży o jego zdrowie Źródło: youtube.com/serialetvp/

Aktor serialu Ranczo przeszedł operację, która może zaniepokoić tysiące fanów produkcji. Gwiazdor ze względu na swoje problemy zdrowotne przeszedł trepanację czaszki. Mówi się, że zdolny aktor cudem uszedł z życiem. Teraz czas pokaże, co będzie dalej.

Gwiazdor Ranczo musiał w pilnym trybie przejść poważną operację. Od tego zależało jego wypełnianie zawodowych obowiązków, a przede wszystkim dalsze życie. Lekarze mówią, że mało oszczędny tryb życia wziął górę.

Aktor serialu Ranczo trafił do specjalistycznego szpitala

Kusy z popularnego serialu Ranczo zdecydowanie wziął zbyt wiele na siebie. Paweł Królikowski znalazł się na stole operacyjnym w celu podjęcia inwazyjnego zabiegu trepanacji czaszki w Klinice Neurochirurgii Szpitala Bródnowskiego. Przy jego boku zarówno przed zabiegiem, jak i krótko po, czuwał najstarszy syn, Antoni Królikowski.

Jak się okazało, Paweł Królikowski ma nadzwyczajną zdolność samoregeneracji. Kiedy tylko lekarze pozwolili mu opuścić szpital, ten znów rzucił się w wir swoich zawodowych obowiązków. Podjął od razu pracę na planie polsatowskiego show "Twoja twarz brzmi znajomo". Na tym nie koniec - Paweł Królikowski musi się oszczędzać i unikać stresu. Oprócz tego czeka go rehabilitacja, by wrócić do formy sprzed lat.

Paweł Królikowski już od dawna ma problemy ze zdrowiem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Antoni Królikowski bardzo boi się o swojego 58-letniego już ojca. Wie, że jest uparty, a także ma naturę profesjonalisty i wszystko musi być dopięte na ostatni guzik pod jego czujnym okiem. Żona serialowego Kusego również próbuje załagodzić naturę męża.

- Wszyscy się włączają. Mogę tylko podziękować dzieciom, naszym siostrom, rodzinie, że współdziałamy i współgramy. I dzięki temu to wszystko jest do ogarnięcia. W takiej sytuacji rodzina to potęga. Wszyscy bardzo się mobilizują i pomagają, żeby mógł pracować i normalnie żyć - mówiła Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Problemy zdrowotne Pawła Królikowskiego zaczęły się 4 lata temu, kiedy to przeszedł pierwszą w życiu poważna operację - trafił na salę operacyjną w ręce doświadczonego zespołu, który pozbył się z jego mózgu tętniaka. Wszystko dzięki żonie, która była zaniepokojona jego bólami i zawrotami głowy, wymiotami i kłopotami z widzeniem. Gdyby nie Małgorzata Ostrowska-Królikowska, aktor mógłby już nie żyć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wcześniejsza emerytura OD ZARAZ. Natychmiast zaraz skorzysta 100 tys. osób
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Ich ostatnie chwile razem chwytają za serce
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

Źródło: Pomponik

Następny artykuł