Syn gwiazdora Ranczo publicznie apeluje do matki. Jest zaniepokojona

Syn gwiazdora Ranczo publicznie apeluje do matki. Jest zaniepokojona Źródło: youtube/serialetvp/

Gwiazdor serialu "Ranczo" daje swojemu synowi wolną rękę w podejmowaniu wielu decyzji. Aktor akceptuje fakt, że jego dziecko jest już dorosłe. Jak się okazuje, jego mama ma do tego nieco inne podejście, dlatego znany aktor postanowił publicznie do niej zaapelować.

Syn gwiazdora "Ranczo" najwyraźniej miał już dość swojej mamy, która nie daje mu spokoju. Kobieta martwi się o niego, bowiem jak uważa, ma ku temu poważne powody. Młody aktor wielokrotnie starał się udowodnić, że ma pełną kontrolę nad swoim życiem, a niepowodzenia nie są dla niego aż tak przytłaczające. By ostatecznie pokazać mamie, że jej zmartwienia nie mają sensu, postanowił do niej zaapelować.  

Ciągłe zawody miłosne 

Antek Królikowski, choć ma już 30 lat, wciąż nie znalazł tej jednej jedynej. Wielu podejrzewało, że związek z Julią Wieniawą zakończy się ślubem, jednak para niespodziewanie się rozstała. Fani aktora martwili się o jego ciągłe niepowodzenia w sferze uczuciowej, bowiem przez ostatnich 8 lat Antek rozpoczynał nowe związki aż 6 razy. Obecnie jest w szczęśliwej relacji z maturzystką niezwiązaną ze światem show-biznesu. Choć jego rodzina i przyjaciele cieszą się z jego związku, wciąż mają na uwadze jego załamanie, do którego doszło po rozpadzie relacji z Wieniawą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Syn gwiazdora "Ranczo" ma apel do matki 

Wśród osób martwiących się o 30-latka na czele stoi jego mama, która nie ukrywa, że jej największym marzeniem jest ślub i wnuki. Boi się również, że jej pierworodnego spotka kolejny miłosny zawód, który mógłby odcisnąć na nim ogromne piętno. Aktor doskonale o tym wie, a w rozmowie z dziennikarzem "Faktu" postanowił zaapelować do swojej mamy, by ostatecznie i publicznie ją uspokoić. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktor "Klanu", "M jak miłość" i "Na Wspólnej", ojciec prezenterki "Dzień Dobry TVN". Wielka strata
2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

- Moja mama jest bardzo mądrą i kochaną kobietą. Wiem, że zawsze się o mnie martwi. Przecież jestem jej pierworodnym synem. Ja naprawdę chcę dla niej zawsze jak najlepiej. Dlatego apeluję: droga mamo, spoko, wszystko jest ok! - powiedział. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadchodzi rewolucja w płatnościach za losy Lotto. Kolporter zaproponował zupełnie nowe rozwiązanie 
  2. Grób Piotra Woźniaka-Staraka zostanie przeniesiony? Władze twierdzą, że mogło dość do złamania prawa, poruszające doniesienia
  3. Kiedy ten noworodek się urodził, w ogóle nie wyglądał jak inne dzieci. Nawet własna matka się go panicznie bała
  4. Smutne wiadomości obiegły media, to wielka strata dla Polaków. Nie żyje Z. Szostak
  5. Anna Mucha pokazała się bez makijażu, ale wszyscy patrzyli tylko na jej odkrytą pierś. Zdjęcie rozgrzewa do czerwoności

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł