Darię Trafankowską łączyła szczególna relacja z gwiazdorem "Rancza". Mało kto wiedział o tym, jak blisko byli

Darię Trafankowską łączyła szczególna relacja z gwiazdorem "Rancza". Mało kto wiedział o tym, jak blisko byli Źródło: .

Ranczo obsadzone było wieloma głośnymi nazwiskami. Mało kto wie, że jednego z aktorów tego popularnego serialu łączyła szczególna relacja z Darią Trafankowską. Fani gwiazdora mogą być zaskoczeni tym wyznaniem.

Ranczo to jeden z ulubionych seriali polskich widzów. Tak samo jak "Na dobre i na złe", w którego obsadzie mogliśmy zobaczyć Darię Trafankowską. Mało kto wie, że aktorkę łączyła wyjątkowa relacja z gwiazdorem "Rancza". Jego wyznanie zaskoczyło wielu fanów.

Aktor pochodzi spod Częstochowy. Kiedy wybrał się na egzaminy do Łódzkiej Szkoły Filmowej, był wychudzonym i nieśmiałym młodzieńcem. To właśnie wtedy poznał "Duśkę". Wyciągnęła do niego pomocną dłoń i powitała w gronie studentów.

- Ja się w Duśce trochę podkochiwałem. Tylko że ona zawsze miała swoich chłopaków - wyznaje.

Gwiazdor serialu "Ranczo" zabrał głos

Artur Barciś przyznał, że z Darią Trafankowską łączyła go więź szczególna. Starsza o dwa lata koleżanka pomogła mu odnaleźć się w studenckiej rzeczywistości, wspierała go i dopingowała. Spędzili wspólnie wiele godzin, zarówno w szkole, jak i poza nią. Był jej przyjacielem, z którym rozmawiała o problemach i którego pytała o rady. 

- Bardzo chcieliśmy razem grać i w końcu się doczekaliśmy. W dyplomie, w amerykańskim musicalu "Kiss me, Kate", byliśmy parą zakochanych - wspomina Barciś.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor "Rancza" przyznał, że podkochiwał się w Darii Trafankowskiej

Po studiach spotkali się w warszawskim Teatrze Narodowym. Po raz kolejny to "Duśka" pomogła młodszemu koledze zintegrować się z grupą i zadomowić w nowej pracy. Była już wtedy po ślubie z reżyserem Waldemarem Dzikim. On również miał żonę, montażystkę filmową, Beatę. Są razem do dziś.

- To jedna z najwspanialszych przyjaźni mojego życia, była cudowną osobą - przyznał aktor.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. Niedobre informacje dotyczące 13. emerytury. Wiadomo, ile stracą emeryci

Daria Trafankowska zmarła 9 kwietnia 2004 roku po przegranej walce z rakiem trzustki. Miała 50 lat. Informacja o jej chorobie była dla Artura Barcisia wielkim ciosem. Wspierał i pomagał jej do końca. Wciąż brakuje mu jej obecności.

- Jak mi jest źle, to idę sobie do Duśki na Powązki - wyznał wzruszony gwiazdor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emerytów czeka podwyższenie wieku emerytalnego. Alternatywa jest ZNACZNIE gorsza
  2. Nie żyje ojciec aktora "M jak miłość". Był znanym muzykiem, miał 67 lat
  3. Mężczyźni jak ognia unikają ślubu z kobietami spod 3 konkretnych znaków zodiaku. Małżeństwa z nimi są z góry skazane na porażkę
  4. Postawił kamerę przy łóżku i włączył na noc. Nagle jego pies zaczął się dziwnie zachowywać
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

źródło: Pomponik

Następny artykuł