Rodzina gwiazdora „Ranczo” odchodzi od zmysłów. Smutne informacje o jego stanie zdrowia

Rodzina gwiazdora „Ranczo” odchodzi od zmysłów. Smutne informacje o jego stanie zdrowia Źródło: .

Gwiazdor serialu "Ranczo" ma poważne kłopoty ze zdrowiem. Rodzina szalenie się o niego martwi, co może tylko potęgować cały stres. Teraz fani podzielają obawy bliskich, bo sprawa nie wygląda zbyt dobrze.

Gwiazdor serialu "Ranczo" przechodzi aktualnie ciężkie chwile. Stan jego zdrowia jest daleki od doskonałości, a wszyscy obawiają się tego, co może stać się w przyszłości, nawet fani przejęli się samopoczuciem ich ulubionego bohatera. Rodzina artysty odchodzi od zmysłów, a smutne informacje na temat jego stanu zdrowia przekazała żona. 

Bohater serialu "Ranczo" przebywa w szpitalu

Sympatyczny i uwielbiany przez wielu Kusy z serialu TVP, grany przez Pawła Królikowskiego, nie był widywany już od dłuższego czasu na salonach. Ta nieobecność sprawiła, że pojawiło się wiele domysłów - czy to coś złego, czy po prostu zwykły dłuższy odpoczynek. Kłopoty zaczęły się, gdy nie pojawił się na finałowym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie jest jurorem.

- Zapadł na jakąś niedyspozycję. Niestety, dzisiaj nie mógł być z nami. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia i mamy nadzieję, że jest już dobrze - mówiła dziennikarzom Katarzyna Skrzynecka.

Niestety niedyspozycja potrwała zdecydowanie dłużej: aktora nie widywano ani w Skolimowie w Domu Artysty Weterana, ani w siedzibie Związku Artystów Scen Polskich, gdzie pełni przecież funkcję prezesa. Sztuki z jego udziałem w teatrach Buffo oraz Capitol zostały odwołane. Teraz okazuje się, że wszystko przez wypadek samochodowy - Królikowski zasłabł prowadząc i przebywa aktualnie w szpitalu.

Żona komentuje. Każdy obawia się najgorszego

Informacje te wstrząsnęły wszystkimi fanami artysty. Rodzina również jest zdruzgotana, a głos w tej sprawie postanowiła zabrać żona gwiazdy serialu "Ranczo". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Skoro ktoś powiedział, że mąż jest nieobecny z przyczyn zdrowotnych, to na pani miejscu bym się wstrzymała z wywiadem. To nie jest nic poważnego, ale z pewnością jeszcze wymaga czasu, by doszedł do siebie - powiedziała dziennikarzom żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Jak widać, sytuacja jest dość napięta, a na ostateczną i dobrą opinię o stanie zdrowia aktora należy jeszcze poczekać. Znajomi artysty między sobą mówią, że jego zasłabnięcie to wina ukąszenia kleszcza i skutki powikłań po boreliozie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
  2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
  3. Szokujące. TVN: Gwiazdor, którego kochały miliony kobiet okazał się mordercą, gwałcicielem i nekrofilem
  4. To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile
  5. Rozmawiał z księżną przed jej śmiercią, dopiero teraz ujawnia. Diana podjęła zdumiewającą decyzję tuż przed tragedią
  6. Jurorka "The Voice Kids" wcisnęła przycisk już po 3 sekundach. Kiedy mała dziewczynka otworzyła usta, wszystkich zamurowało

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News