Fotograf prezydenta ujawnił niepublikowane zdjęcie. Wiele osób nie może uwierzyć, co wspólnie robią na nim Duda z Trzaskowskim

Fotograf prezydenta ujawnił niepublikowane zdjęcie. Wiele osób nie może uwierzyć, co wspólnie robią na nim Duda z Trzaskowskim Źródło: Twitter.com @AndrzejDuda @trzaskowski_

Rafał Trzaskowski stanął do wali o urząd prezydenta z obecnie sprawującym go Andrzejem Dudą. Osobisty fotograf głowy państwa udostępnił w sieci wspólne zdjęcie polityków, które do tej pory nie było publikowane. Fotografia wywołał ogromne poruszenie wśród internautów.

Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda walczyli o urząd prezydenta w II turze wyborów, które odbyły się w niedzielę 12 lipca 2020 roku. Osobisty fotograf obecnej głowy państwa udostępnił własnie w sieci niepublikowane wcześniej zdjęcie obu polityków. Internauci są niezwykle poruszeni fotografią.

Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda na wspólnym zdjęciu

W powyborczy poniedziałek fotograf Jakub Szymczuk, który na co dzień zajmuje się m.in. dokumentowaniem pracy Andrzeja Dudy, opublikował w swoich mediach społecznościowych niezwykłe zdjęcie. Fotografia przedstawia obecną głowę państwa i jego kontrkandydata w walce o urząd prezydenta, Rafała Trzaskowskiego. Zdjęcie wywołało spore poruszenie wśród internautów.

- To chyba dobry moment na jedno zdjęcie z przepastnego archiwum zatytułowanego "niepublikowane" - napisał pod swoja fotografią Jakub Szymczuk.

Rafał Trzaskowski pochyla głowę przed Andrzejem Dudą. Zdjęcie wywołało ogromne poruszenie w sieci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na fotografii, która została opublikowana na Facebooku, internauci mogą zobaczyć Andrzeja Dudę, który z widocznym uśmiechem na twarzy ściska dłoń Rafała Trzaskowskiego. Niedawny rywal prezydenta pochyla przed nim głowę, co według wielu internautów ma symboliczne odniesienie do wstępnych wyników minionych wyborów prezydenckich, które wskazują, że to właśnie Andrzej Duda uzyskał niewielką przewagę nad oponentem.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat w sprawie wyników wyborów. Poznaliśmy niemalże ostateczne rozstrzygnięcie

2. Magda Gessler była załamana śmiercią córki. "Gdyby dziecko było w odpowiedniej klinice"

Autor fotografii nie ujawnił okoliczności wykonania swojej fotografii. Pod zdjęciem pojawiło się wiele mieszanych komentarzy internautów. Jedni uważają to za niezwykle trafny komentarz do powyborczej sytuacji, inni wskazują, że niestosowne było opublikowanie fotografii własnie teraz.

- Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów - napisała jedna z internautek.

- A zdałoby się, że sztuka ponad podziałami... Może to nie sztuka - dodał kolejny użytkownik sieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tajemnicza nagła śmierć słynnego sportowca. Niedawno odniósł życiowy sukces, miał tylko 30 lat
  2. Przecież kupowaliśmy je codziennie w Biedronce i Lidlu, po prostu ręce opadają. Nie do pomyślenia, jak wiele towarów ostatnio wycofano z obrotu
  3. Wszyscy myśleli, że się przesłyszeli. Agata Duda naprawdę wypaliła na wieczorze wyborczym słowa, którymi zakpiła z wielu Polaków
  4. Wielki smutek. Zmarła żona aktora największych hitów na TVN, TVP i Polsacie
  5. Rafał Trzaskowski przejął ponad 85% głosów swojego przeciwnika. Niebywały obrót spraw, jest komentarz Hołowni
  6. Andrzej Duda zaprosił Rafała Trzaskowskiego do pałacu. Szczera odpowiedź pojawiła się błyskawicznie

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News