Wiemy, kim jest życiowa partnerka Rafała Brzozowskiego. To zjawiskowo piękna celebrytka znana z telewizji

Wiemy, kim jest życiowa partnerka Rafała Brzozowskiego. To zjawiskowo piękna celebrytka znana z telewizji Źródło: Facebook/Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski niedawno zastąpił Norbiego jako prowadzący program "Jaka to melodia". Jego kariera zawodowa wspaniale się rozwija, a biorąc pod uwagę to, jak wygląda jego partnerka, można przypuszczać, że w życiu prywatnym też idzie mu świetnie.

Rafał Brzozowski świetnie radzi sobie w swojej karierze zawodowej i okazał się godnym zastępstwem Norbiego w programie "Jaka to melodia". Mało kto jednak wie, że gwiazdor ma zjawiskowo piękną partnerkę. Jego ukochana również robi karierę na telewizyjnym ekranie. 

Rafał Brzozowski spotyka się z modelką 

Rafał Brzozowski dla wielu kobiet jest partnerem idealnym. W końcu jest przystojny, sympatyczny i bardzo utalentowany. Gwiazdor z pewnością spotyka się z ogromnym zainteresowaniem wśród płci przeciwnej. 

Prezenter spotyka się obecnie ze znaną modelką, która ma już na swoim koncie kilka ważnych sesji, między innymi do "Playboya". Ukochana Brzozowskiego robi również karierę w telewizji i wzbudza powszechny zachwyt, gdyż jest zjawiskowo piękna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zjawiskowa piękność 

Obecną partnerką Rafała Brzozowskiego jest Anna Tarnowska, Wicemiss Polonia 2007 i Wicemiss Świata Studentek 2010. Dziewczyna robi karierę w modelingu, w którym idzie jej coraz lepiej. Jej roznegliżowaną sesję można było podziwiać w jednym z wydań "Playboya". 

Instagram modelki wypełniony jest licznymi fotografiami, na których Tarnowska pozuje w zmysłowych strojach. Dziewczyna posiada niesamowite, wysportowane ciało. Wiele Polek marzy o takiej sylwetce. Razem z Rafałem Brzozowskim z pewnością tworzą piękną parę. Partnerzy pasują do siebie idealnie. 

Niedługo modelka zaliczy również swój debiut telewizyjny. Zobaczymy ją w serialu TVP2 "Na sygnale", w którym wcieli się w rolę pięknej pani doktor. Być może będzie to przełomowy moment w jej karierze i po udziale w tej produkcji posypią się kolejne oferty. 

Dzisiaj grzeje: 1. Patrzyła, jak lekarz przy porodzie urywa główkę jej dziecka. Razem z mężem domagają się odszkodowania, szpital nie przyznaje się do winy
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Wiadomo, że jeżeli chodzi o karierę telewizyjną, wygląd jest bardzo ważny. Anna Tarnowska z pewnością spełnia ten wymóg, a widzowie niedługo przekonają się, czy posiada także talent aktorski. 

Źródło: Instagram/Anna Tarnowska 

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS zapowiedział OLBRZYMIE zmiany w zakazie handlu w niedzielę. Wejdą już niedługo
  2. 17-letni syn legadarnego aktora walczy z PRZERAŻAJĄCĄ chorobą. Nie jest dobrze
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News