Ogromna akcja antyterrorystów pod Wrocławiem! Zabarykadował się w wytwórni broni

Ogromna akcja antyterrorystów pod Wrocławiem! Zabarykadował się w wytwórni broni Źródło:

Radwanice: mieszkańcy podwrocławskiej wsi wstrzymali oddech, gdy ich sąsiad, właściciel fabryki broni zabarykadował się w jej wnętrzu i wykrzyczał, że za moment zacznie strzelać. Na miejsce natychmiast przybyły odpowiednie służby oraz antyterroryści, a akcja prowadząca do opanowania sytuacji trwała aż 7 godzin. Chociaż wszystko to wydarzyło się w nocy, oficjalne informacje dotarły do mediów dopiero przed chwilą.

Firma mężczyzny, który w sobotni wieczór przeraził swoich sąsiadów, produkuje broń alarmowo-sygnalizacyjną. Na ścianach jej budynku pojawiły się w ostatnim czasie religijne napisy, a sam właściciel palił w oknach świece.

Radwanice: zadziwiające wydarzenia w fabryce broni

Mieszkający w pobliżu ludzie zwrócili uwagę na jego dziwne zachowanie, jednak nie spodziewali się szokującej sytuacji, do której doszło późnym wieczorem 9 czerwca. Mężczyzna zabarykadował się bowiem wewnątrz budynku, po czym ostrzegł, że zacznie strzelać. Na miejsce przybyło wiele zastępów służb. Pojawili się tam oczywiście także negocjatorzy policyjni, którzy próbowali nakłonić mieszkańca Radwanic do wyjścia na zewnątrz. Łącznie ich działania trwały 7 godzin.

Zakończenie akcji służb

Ostatecznie do akcji wkroczyć mieli jednak antyterroryści. Wykorzystano nieuwagę mężczyzny, aby go obezwładnić i zatrzymać. - Mężczyzna zachowywał się nieracjonalnie. Najpierw chodził po dachu i negocjatorzy przez długi czas próbowali namówić go do zejścia na ziemię. Później rozmawiali z nim o wyjściu z budynku. W końcu policjanci wykorzystali jego nieuwagę i weszli do mieszkania. Mężczyzna został zatrzymany. Zabezpieczono kilka sztuk broni, sprawdzamy czy miał zezwolenie na jej posiadanie. W wyjaśnianiu sprawy uczestniczy też biegły z zakresu broni - powiedział w rozmowie z mediami Paweł Petrykowski reprezentujący wrocławską policję. AKTUALIZACJA: Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu.  Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mocna decyzja ws. Tomasza Komendy. Jego prawnik walczy
  2. PiS wypatroszy własnego ministra. Wszystko przez Tuska
  3. Dudowie przyłapani w KFC! Zaczęli się awanturować z ludźmi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News