"Młody" Kaczyńskiego wyszedł z cienia. Co ich łączy?

"Młody" Kaczyńskiego wyszedł z cienia. Co ich łączy?

Droga na partyjne szczyty PiS jest zawiła i trudna. Doskonale wie o tym "Młody" prezesa, czyli Radosław Fogiel, który został właśnie uhonorowany przez kierownictwo. Ma to szczególne znaczenie w kontekście nadchodzących wyborów samorządowych. Co łączy go z prezesem?

Planowane na przełom października i listopada wybory samorządowe są ogromną szansą dla Zjednoczonej Prawicy, która ma dość bycia w większości z samorządów w opozycji. Koalicja już od miesięcy prowadzi szeroko zakrojoną kampanię wyborczą na terenie całego kraju pod hasłem "Polska jest jedna", a najciekawsze ze starć dotyczyć będzie fotela prezydenckiego w stolicy. Jarosław Kaczyński ma wielu współpracowników, którzy są warci każdej uwagi i zaufania. Jednym z nich jest Radosław Fogiel obecny radny sejmiku województwa mazowieckiego, który pnie się coraz wyżej w partyjnej hierarchii. Ponowne postawienie na radnego może otworzyć mu drzwi do dalszej, bardziej lukratywnej i znaczącej kariery. Nie bez powodu Fogiel nazywany jest "prawą ręką Kaczyńskiego".

Radosław Fogiel partyjną jedynką! Co łączy go z prezesem?

Jak podał sam samorządowiec, w wyborach do mazowieckiego sejmiku zajmie pierwsze miejsce na partyjnych listach. Jest to dowód na ogromne zaufanie i przyjaźń, jaką darzą się Fogiel i Kaczyński. Niemający nawet 40 lat polityk już teraz wyrasta na znaczącą postać w PiS. Znajduje się w gronie najbliższych współpracowników najważniejszego polskiego polityka, z którym utrzymuje kontakty nie tylko zawodowe. Fogiel jest jedną z tych osób, które organizują Kaczyńskiemu dzień, dokonują za niego przelewów (prezes nie ma konta w banku), organizują karmę dla kotów i podwożą na rehabilitacje. Bez wątpienia bez m.in. niego nie łatwo byłoby kierować Kaczyńskiemu państwem i partią. Fogiel jest ponadto dyrektorem biura Kaczyńskiego i zdaje się jednym z najlepszych sekretarzy. Ponowne postawienie na młodego polityka może sugerować, że czeka go jeszcze większa przyszłość, być może nawet mandat poselski. Mało znane są kulisy dojścia radomianina tak daleko, ale faktem jest, że ma szanse na posadę nawet w rządzie. - To już oficjalnie, więc miło mi poinformować, że bedę ponownie ubiegał się o mandat radnego Sejmiku Mazowieckiego. Liczę na Państwa wsparcie, ale też, tak jak dotychczas, uwagi i propozycje. Razem możemy zrobić dużo dla Mazowsza i naszego regionu! - czytamy na facebookowym profilu Fogla. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Masz taki dokument? Jest wart fortunę!
  2. Ujawniono największy sekret Macierewicza! Kaczyński wpadnie w furię
  3. To koniec. W nocy stało się coś, co przekreśli karierę Jakiego
  4. CHCIAŁ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO. NIE DO WIARY, CO ZROBIŁ WTEDY JEGO PIES
  5. Polska marka bezprawnie wykorzystała wizerunek Taco Hemingwaya?
Radosław Fogiel. Fot. Facebook/Radosław Fogiel Siedziba sejmiku województwa mazowieckiego w Warszawie. Fot. Wikipedia.org. Radosław Fogiel w towarzystwie najważniejszych urzędników w Polsce. Fot. Facebook/Radosław Fogiel. źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News