Radio Katowice poinformowało za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych o odbywającym się w Żywcu Kongresie Kobiet. Jeden z posłów Prawa i Sprawiedliwości zareagował na tą z pozoru niewinną informację oświadczeniem, że radio już wkrótce zostanie poddane „zmianom”. 

W Żywcu odbywał się w sobotę Kongres Kobiet zorganizowany przez mieszkanki Żywiecczyzny. Na spotkaniu dyskutowano głównie na temat sytuacji kobiet w regionie i ewentualnych rozwiązaniach, które zmarginalizują negatywne zjawiska dotykające płeć piękną.

Z pozoru niewinna informacja sprowokowała u jednego z posłów obozu rządzącego dosyć zaskakującą dla wielu internautów reakcję. Stanisław Pięta z Prawa i Sprawiedliwości w związku z podaniem przez Radio Katowice informacji o wydarzeniu zapowiedział, że zostanie ono poddane wkrótce zmianom podobnym do tych, które mają miejsce w Telewizji Publicznej.

fot. twitter
fot. twitter

Wcześniej o pośle Pięcie zrobiło się głośno gdy groził funkcjonariuszom publicznym zwolnieniami za wspieranie charytatywnej akcji jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

fot. twitter
fot. twitter

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


bh, źródło: stanisław pięta na tt

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.