Radio poinformowało o Kongresie Kobiet. Poseł PiS: Widzę, że Radio bardzo potrzebuje zmian

Radio poinformowało o Kongresie Kobiet. Poseł PiS: Widzę, że Radio bardzo potrzebuje zmian Źródło: fot. twitter

Radio Katowice poinformowało za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych o odbywającym się w Żywcu Kongresie Kobiet. Jeden z posłów Prawa i Sprawiedliwości zareagował na tą z pozoru niewinną informację oświadczeniem, że radio już wkrótce zostanie poddane "zmianom". 

W Żywcu odbywał się w sobotę Kongres Kobiet zorganizowany przez mieszkanki Żywiecczyzny. Na spotkaniu dyskutowano głównie na temat sytuacji kobiet w regionie i ewentualnych rozwiązaniach, które zmarginalizują negatywne zjawiska dotykające płeć piękną.

Z pozoru niewinna informacja sprowokowała u jednego z posłów obozu rządzącego dosyć zaskakującą dla wielu internautów reakcję. Stanisław Pięta z Prawa i Sprawiedliwości w związku z podaniem przez Radio Katowice informacji o wydarzeniu zapowiedział, że zostanie ono poddane wkrótce zmianom podobnym do tych, które mają miejsce w Telewizji Publicznej.

fot. twitter fot. twitter Wcześniej o pośle Pięcie zrobiło się głośno gdy groził funkcjonariuszom publicznym zwolnieniami za wspieranie charytatywnej akcji jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. fot. twitter fot. twitter Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:
bh, źródło: stanisław pięta na tt Następny artykuł