Quebonafide jest polskim raperem, który w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością i uznaniem wśród Polaków. Niedawno na jaw wyszło, że jest w związku z Natalią Szroeder, a o współpracę z nim walczy Doda. Między kobietami narasta konflikt, a to co media piszą o dziewczynie rapera szokuje. 

Quebonafide w ostatnim czasie cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Raper wybił się dzięki współpracy z innym znanym artystą, Taco Hemingway’em z którym niedawno nagrywał jako duet Taconafide. Na jaw wyszło również, że raper jest w związku z Natalią Szroeder, a o współpracy z nim marzy się ostatnio Dodzie. Taki, potencjalny duet ma nie podobać się partnerce artysty, a jemu samemu to, co piszą o niej media.

Doda chce powrócić na salony

Doda w ostatnim czasie nie cieszy się specjalną popularnością, przynajmniej jeśli chodzi o karierę muzyczną. Już dawno minęły czasy największej popularności artystki, gdy na jej koncertach bawiły się tysiące ludzi. Teraz celebrytka znana jest głównie ze swoich popisów aktorskich, ostatnio również próbuje swoich sił po drugiej stronie kamery. Teraz pojawiły się plotki według których kobieta ma zamiar powrócić w wielkim stylu w czym pomóc by jej mógł niezwykle popularny w ostatnim czasie Quebonafide. Pewna osoba z otoczenia gwiazdy przyznała, że kobieta rzeczywiście próbuje namówić rapera do współpracy i złożyła mu już nawet propozycję. Z takiego obrotu sprawy jednak nie jest zadowolona dziewczyna muzyka.

Quebonafide nie będzie zadowolony z tego, co piszą media

Połączenie Quebonafide z Dodą może być ciekawym eksperymentem. Dzięki jego popularności nieco wygasła wokalistka z pewnością miała by szansę powrócić na scenę i zaistnieć w świecie polskiej muzyki na nowo, problemem może okazać się jednak obecna dziewczyna rapera – Natalia Szroeder. Podobno nie jest zadowolona z wizji takiego duetu, co tłumaczyć ma tym, że Doda jest za niską ligą w stosunku do mężczyzny. Zdaniem źródła „Faktu” kobieta jednak ma opowiadać znajomym, że jest o niego po prostu strasznie zazdrosna. Takie wyznanie z pewnością nie spodoba się samemu artyście, który znany jest z trzymania swojego życia osobistego z daleka od mediów. Nawet jeśli raper zdecydowałby się przystać na propozycję piosenkarki z pewnością nie dojdzie do tego zbyt szybko. Quebo ogłosił niedawno przerwę w karierze i nic nie wskazuje na to, by miał zamiar szybko powrócić do studia.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Właśnie ujawniono! Masa był opłacany przez MINISTRA
  2. Nie żyje bohater podziemia antykomunistycznego. Ogromny żal
  3. Starsza pani umarła. Z jej mieszkania zaczęły wypełzać stworzenia, które opanowały blok

16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla Playboya


Miłość na okładce, a potem gorzkie rozstanie. Ich dopadła klątwa

Redaktor, recenzent, copywriter.