Kto prowadzi Pytanie na Śniadanie? Obsada przez lata bardzo się zmieniła

Kto prowadzi Pytanie na Śniadanie? Obsada przez lata bardzo się zmieniła Źródło: facebook.com/pytanienasniadanie

Pytanie na Śniadanie - prowadzący zmieniali się przez lata. Od 2002 roku poruszają ważne tematy bawiąc i wzruszając widzów. Kim dzisiaj są prowadzący popularnego programu śniadaniowego?

Pytanie na Śniadanie - prowadzący popularny program śniadaniowy to ulubieńcy widzów. Przez lata dostarczali im wielu pozytywnych emocji bawiąc, wzruszając, dając cenne rady, a także poruszając bardzo ważne tematy. Hit TVP 2 od 2002 roku gości na antenie ciesząc się sporym zainteresowaniem i oglądalnością. Chociaż goście często bywają wyjątkowi, a tematy niezwykle intrygujące, to właśnie do prowadzących najbardziej przyzwyczajają się widzowie i głównie dla nich oglądają "śniadaniówkę".

Kto prowadzi pytanie na śniadanie?

Praca prezentera programu śniadaniowego wiąże się z wyjątkowo trudnym wyzwaniem. Jego główne zadanie, to - oprócz nienagannej prezencji - wejście we właściwą interakcję z widzem. Prezenter przyzwyczaja do siebie odbiorcę, a swoimi gestami, aparycją oraz zwyczajami ma zachęcić widza do ponownego włączenia telewizora następnego dnia o tej samej porze. Wtedy kiedy temat nie trafia w zainteresowania fanów programu, a także goście są dla nich mniej znani to właśnie prowadzący musi nadrobić luki, żeby nie zniechęcić oglądających.

Pytanie na śniadanie to program śniadaniowy emitowany przez program drugi telewizji Polskiej od 2 września 2002 roku. Od pierwszego odcinka, aż po dziś program prowadziło w parach ponad 40 prezenterów. Każdy z nich był charakterystyczny, jednak na szczególną uwagę zasłużyli: Dorota Wellman, Marcin Prokop, Grażyna Torbicka, Agnieszka Woźniak - Starak, Włodzimierz Szaranowicz oraz Wojciech Jagielski.

Obecnie program prowadzi sześć wyjątkowych par.

Pytanie na śniadanie - prowadzący dziś. Nowi prowadzący 2019

Śniadaniowy program TVP 2 emitowany jest codziennie od 7:55 do 10:35. Szefową programu jest Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, a widzów przed telewizory zaprasza sześć różnych par prowadzących.

Monika Zamachowska oraz Michał Olszański - dziennikarka, prywatnie żona aktora Zbigniewa Zamachowskiego oraz pedagog dziennikarz radiowy i telewizyjny.

Marzena Kawa i Łukasz Nowicki - dziennikarka i pogodynka oraz aktor i prezenter telewizyjny, syn Jana Nowickiego i były mąż Halinki Mlynkovej

Aleksandra Kostka i Tomasz Tylicki - pogodynka i dziennikarz

Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy - blogerka modowa znana jako Macademian Girl, a także dziennikarz sportowy

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny - modelka, miss Polonia 2011 oraz dziennikarz i prezenter telewizyjny

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel - dziennikarka radiowa i telewizyjna oraz prezenter telewizyjny

Wśród wymienionych wszyscy prezenterzy cieszą się dobrą opinią fanów i internautów. W szczególności lubią oglądać programy prowadzone przez doświadczonych Marzenę Rogalską i Tomasza Kammela oraz piękną Marcelinę Zawadzką.

Najnowszym nabytkiem obsady Pytania na Śniadanie jest blogerka modowa Tamara Gonzalez Perea. Zastąpiła w 2018 roku prowadzącą Joannę Racewicz. Mająca panamskie korzenie 29-latka urodzona w Szczecinie świetnie sprawdza się w roli prowadzącej, a jej charakterystyczny uśmiech szybko zyskał sympatię widzów. Obecnie możemy oglądać jej popisy taneczne w programie "Dancing with the stars - taniec z gwiadami" emitowanym przez telewizję Polsat.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Nieoficjalne: Uwielbiana postać Tańca z Gwiazdami właśnie urodziła!
  2. Edyta Górniak znów jest singielką. Kim byli jej partnerzy?
  3. Płacz i łzy gwiazdy w Pytanie na śniadanie. Śmierć kompletnie ją zdruzgotała
  4. Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia
  5. Oburzenie po "Pytaniu na śniadanie". Poruszono bardzo kontrowersyjny temat
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News