Tomasz Kammel nagle zniknął z "Pytanie na śniadanie". Wiemy, dlaczego

Tomasz Kammel nagle zniknął z "Pytanie na śniadanie". Wiemy, dlaczego Źródło: screen/youtube/

"Pytanie na śniadanie" wprowadza wielkie zmiany w obsadzie, o czym producenci informują od kilku tygodni. Wiadomo, że już jesienią pożegnamy się z niektórymi prowadzącymi, ale i powitamy nowych. W ostatnich dwóch odcinkach zabrakło ulubieńca telewidzów, co niezwykle ich zaniepokoiło.

Ostatnie odcinki "Pytanie na śniadanie" nie były takie, jak zawsze, co zainteresowało widzów. Podczas emisji 1 i 2 sierpnia zabrakło ich ukochanego prowadzącego, co z uwagi na wprowadzane zmiany, wydało im się dość podejrzane. Sam celebryta nie informował wcześniej, że zabraknie go w śniadaniówce, dlatego jego nagłe zniknięcie wywołało jeszcze większe poruszenie. Wielu zaczęło się martwić, czy nie dołączył on do grona osób, które już niebawem na dobre pożegnają się z programem.  

Kolejny dziennikarz odchodzi z "Pytanie na śniadanie"? Kammel nagle zniknął 

Widzowie zaczęli dociekać, gdy na kanapie programu u boku Marzeny Rogalskiej nie pojawił się Tomasz Kammel. Zastąpił go bowiem Aleksander Sikora, z którym dziennikarka nawiązała naprawdę pozytywną relację. Podczas dwóch ostatnich odcinków uśmiech nie schodził nie tylko z twarz prowadzących, ale i Polaków zgromadzonych przed telewizorami. 

Mimo zgranego duetu, widzowie nie mogli powstrzymać się od pytań, co stało się z Tomkiem. Szybko pojawiły się pierwsze spekulacje, że bez pożegnania odszedł ze śniadaniówki. Ku ich uciesze, już po chwili głos w tej sprawie zabrał PR TVP2, który uspokoił fanów dziennikarza i wyjaśnił całą sytuację. 

- Oczywiście, że Tomasz Kammel będzie dalej w "Pytaniu na Śniadanie". Są wakacje i stąd zmiany w grafiku - tłumaczy.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Napięty grafik celebryty 

Wiadomo, że w czasie, gdy emitowany był kolejny odcinek "Pytania na śniadanie", Tomasz był wówczas na nagraniach do "The Voice of Poland". Kammel bierze udział w jeszcze kilku innych projektach, dlatego wciąż ma ręce pełne roboty. Warto zaznaczyć, że wraz z nadejściem jesieni, na antenę powróci wiele programów rozrywkowych - tych, które już widzieliśmy i zupełnie nowych - dlatego nie wykluczone, że grafik tak rozchwytywanego celebryty może być jeszcze bardziej napięty. Nie wykluczone, że duet Rogalskiej i Sikory będzie tym samym częściej przewijał się w śniadaniówce, jednak Tomka również tam nie zabraknie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje legendarna polska aktorka. Zmarła nagle, osierociła dwójkę dzieci. Fani są zdruzgotani
  2. Ujawniono zdjęcie 17-letniej Kingi Dudy z ojcem. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Prezydent jest prawie nie do poznania!
  3. Tajemnicze zaginięcie Kingi. Zniknęła zostawiając małe dziecko, 3 dni później jej mąż już nie żył
  4. Policja przez ostatnie dni szukała 2-latka. Niestety, finał jest tak tragiczny jak w przypadku Dawidka Żukowskiego
  5. Mąż zostawił ją dla młodszej. Zemsta żony jest po prostu genialna, popłaczecie się ze śmiechu
  6. Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu "Przyjaciółki"

Źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News