Makabryczne odkrycie policji. Zabił rodzinę i popełnił samobójstwo
Marcin Owczarek - 23 Grudnia 2018

Makabryczne odkrycie policji. Zabił rodzinę i popełnił samobójstwo

Pyrzyce to piękne, aczkolwiek niewielkie miasto w Zachodniopomorskiem. Zazwyczaj jest tam bardzo spokojnie, mimo że miasto przez wieki wiele wycierpiało. Niestety, odkryto tam coś okropnego. Policja nie mogła uwierzyć w tę makabrę, ojciec zabił rodzinę i popełnił samobójstwo. Wszyscy dookoła są przerażeni.

Pyrzyce to niezbyt wielkie miasto. Mieszka tam ponad 12 tysięcy osób i większość zna się doskonale. Kiedy tam jesteśmy, mamy wrażenie, jakby czas stanął w miejscu. Wiele zabytków i kościołów, to krajobraz tego miasta. Ludzie są spokojni i życzliwi, nikt nie przypuszczał, że stanie się coś strasznego. Wszystko wydarzyło się tuż przed samymi świętami. Mieszkańcy przygotowywali się do nadchodzącego Bożego Narodzenia, robili potrawy, ubierali choinki i sprzątali. O godzinie 13:00 zaczęły dochodzić niepokojące dźwięki do sąsiadów na jednym z osiedli. Wezwano na miejsce policje, a oni odkryli coś makabrycznego.

Pyrzyce - ojciec zabił rodzinę

Na miejscu zastali ciała 4 osób. Mężczyzny, kobiety oraz dwójki dzieci. Wszyscy nie żyli. Wyglądało to, jak z horroru. Funkcjonariusze oraz prokuratura nie zdradzają zbyt wielu szczegółów dla dobra śledztwa. Z oficjalnego komunikatu, który podała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Joanna Biranowska-Sochalska dowiadujemy się, że prokuratura prowadzi śledztwo w kierunku podejrzenia zabójstwa. - Prokuratura Rejonowa w Pyrzycach nadzoruje śledztwo w związku z ujawnieniem w jednym z mieszkań ciał czterech osób. Postępowanie prowadzone jest w kierunku podejrzenia popełnienia zbrodni zabójstwa - wyjaśniła prok. Biranowska-Sochalska i dodaje, że na miejscu pracuje prokurator i oraz biegły z zakresu medycyny sądowej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej

Sąsiedzi mówią więcej

Sąsiedzi zdradzają trochę więcej. Z nieoficjalnych informacji RMF FM wynika, iż doszło tam do makabrycznej zbrodni, której dopuścił się mężczyzna. Miał on pochodzić z Hiszpanii i przyjechał do Polski na święta. Prawdopodobnie on i kobieta byli parą. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zabił partnerkę oraz jej dwóch 10-letnich synów, a na końcu, kiedy zdał sobie sprawę z tego, co zrobił, popełnił samobójstwo. Widok, jaki zastali sąsiedzi i policjanci był naprawdę okropny. Pobliscy mieszkańcy nie mogą uwierzyć, że coś takiego wydarzyło się w ich mieście. Zazwyczaj jest tam bardzo spokojnie, a ta rodzina nie wykazywała dotąd żadnych niepokojących oznak. Taka makabra przed samymi świętami to coś strasznego. Policja teraz będzie zajmowała się tą sprawą i wyjaśni, jaki był przebieg wydarzeń i czy na pewno za wszystkim stoi mężczyzna.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skończyła się epoka. Właśnie zmarł Polak, który zmienił bieg historii
  2. Ksiądz upokorzył Szpaka na oczach wszystkich! Gwiazdor był zdruzgotany
  3. Rydzyk został sam na placu boju. Wszyscy się od niego odwrócili
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News