Pulchne modelki na wojnie z Instagramem. Usunął im hasztaga
Wiadomości Pikio - 21 Lipca 2015

Pulchne modelki na wojnie z Instagramem. Usunął im hasztaga

Instagram zablokował jeden z hasztagów. Mowa o #curvy, (krągły, krągłości). Rozdrażniło to blogerki o pełniejszych kształtach, które zdecydowały się na bojkot działań popularnego portalu zdjęciowego.

Hasztag #curvy zniknął, gdyż władze Instagrama zauważyły, że najczęściej występował on przy zdjęciach, które ukazywały więcej nagości, niż to dozwolone i przy filmach przeznaczonych dla dorosłej widowni. Zniknięcie popularnego hasła szybko zauważyły blogerki odznaczające się krągłościami. Często umieszczały hasło #curvy przy swoich zdjęciach, które było wręcz ich sztandarowym hasztagiem. Wypowiedziały one więc wojnę Instagramowi, a ideę szybko podchwyciły inne kobiety. Od tego momentu pod wieloma zdjęciami zamiast #curvy można spotkać #curvee, a także inne hasztagi jak #bringcurvyback czy #everybodyisbeautiful, które odnoszą się do blokady popularnego hasła. Walczące o przywrócenie hasztagu blogerki zauważają niezgodność w działaniu Instagrama. Wskazują na to, że usunięto neutralne w znaczeniu #curvy, a nie np. #hookers (prostytutki) czy #bitch (suka).Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEMPolub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News