Pudzianowski jednym zdjęciem rozpętał burzę w sieci. Katolicy oburzeni (ZDJĘCIA)

Pudzianowski jednym zdjęciem rozpętał burzę w sieci. Katolicy oburzeni (ZDJĘCIA)

Wielokrotny mistrz świata Strongman, Mariusz Pudzianowski, rozpętał prawdziwą burzę na jednym z portali społecznościowych. Wszystko za sprawą jednego zdjęcia, które oburzyło katolików. 

Mariusz Pudzianowski znany jest ze swoich poglądów i humoru, jednak ostatni jego wpis na Facebooku nie spodobał się sporej części internautów i jego fanów.

 - Od jutra przyjmuję zapisy do spowiedzi jakby co. Spowiedź wirtualna. Moja misja to naprowadzenie samozwańczych potomków Lucyfera i diabła na dobrą drogę. Od 16:00 po kolędzie wirtualnej lecę (będę wasze konta Fb odwiedzał z kolędą) kopertki szykować, co łaska nie mniej niż 200 zł, kartą płatniczą też przyjmę - napisał najsilniejszy człowiek na świecie.

Po czym dodał, że poszukuje gosposię dla księdza w plebani wirtualnej, która będzie pracowita, robotna i nie marudząca.

Wszystko okraszone dwoma zdjęciami, na których Pudzianowski jest przebrany za... księdza. To właśnie to najbardziej oburzyło część internautów.

Natychmiast pod wpisem Strongmana pojawiły się komentarze wyrażające oburzenie i niezadowolenie.

 - Mariusz, od lat jestem Twoim fanem... m.im. dlatego, że masz charakter... chłopie nie drwij z tego co jest dla innych wartością, nawet jeżeli z tym się nie zgadzasz. Pozdr - pisze jeden z fanów.

 - Mariusz szanuje Cię ale z wiary nie rób sobie posmiwiska.Wszyscy wiemy jak to jest z kolęda i kopertami ale zapominamy o Bogu.Chcesz to daj nie to też ok ale nie rób sobie głupich żartów z religii.Bog honor ojczyzna .Nie wierzę dla księdza bo bym nie chodził do kościoła.Wierze dla Boga - napisał kolejny.

 - Wiesz co kiedyś podałem Ci rękę zrobiłem sobie z Tobą zdjęcie dziś tego na pewno bym nie uczynił i naprawdę nie podejrzewam Cie żebyś rozróżnił ,,rz" od ż czy ,,ò" w porównaniu z ,,u" zatem tylko klatka została smutne - napisał inny.

Pojawiły się również głosy broniące Pudzianowskiego.

 -  Dobre, ludzie, to nie jest wyśmiewanie sie z religii tylko z księży, bo im sie juz w głowach zdrowo przewraca, na wioskach nadal ksiądz jest jeszcze prawie jak Bóg i co powie to jest święte, za takie podejscie ksiedza do kolędy,powinni go usunąć z parafii - wyjaśnia jeden z internautów.

bh

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News