sejm pudzian
Wiadomości Pikio - 10 Października 2015

Pudzian: Jako poseł dawałbym złodziejom w Sejmie w trąbę

Mariusz Pudzanianowski dał się już poznać jako przeciwnik imigrantów. Coraz częściej wypowiada się na tematy polityczne. Tym razem oberwało się posłom.

- Gdy do Sejmu już wejdą to mają w głębokim poważaniu wyborców, bo już ciepłą posadkę mają - pisał strongman. - Wyborcy dają posłom pracę od lat i te same nazwiska nas dymają, a wy głosujecie na nich znowu!!! Dajecie się w oczy dymać, nie będę operować nazwiskami posłów, ale Ci złodzieje i oszuści znów kandydują. Widzę, że ludzie boją się zwrócić uwagę i powiedzieć ty złodzieju-oszuście szukaj sobie innej roboty! - dodał. Pudzianowski odniósł się również do propozycji, by sam zaczął karierę w polityce. Twierdzi, że to niemożliwe, bo jest zbyt porywczy i dawałby posłom w "trąbę". - Ja nie nadaje się do polityki, bo jestem za porywczy i nie strawiłbym złodziejstwa i krętactwa i była by w sejmie druga Ukraina!! Czyli w trąbę by dostał któryś - odpowiedział Pudzianowski. Wcześniej Pudzianowski nazwał Ryszarda Petru oszustem.Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: Facebook- Gdy do Sejmu już wejdą to mają w głębokim poważaniu wyborców, bo już ciepłą posadkę mają - pisał strongman. - Wyborcy dają posłom pracę od lat i te same nazwiska nas dymają, a wy głosujecie na nich znowu!!! Dajecie się w oczy dymać, nie będę operować nazwiskami posłów, ale Ci złodzieje i oszuści znów kandydują. Widzę, że ludzie boją się zwrócić uwagę i powiedzieć ty złodzieju-oszuście szukaj sobie innej roboty! - dodał. Pudzianowski odniósł się również do propozycji, by sam zaczął karierę w polityce. Twierdzi, że to niemożliwe, bo jest zbyt porywczy i dawałby posłom w "trąbę". - Ja nie nadaje się do polityki, bo jestem za porywczy i nie strawiłbym złodziejstwa i krętactwa i była by w sejmie druga Ukraina!! Czyli w trąbę by dostał któryś - odpowiedział Pudzianowski. Wcześniej Pudzianowski nazwał Ryszarda Petru oszustem.Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:
źródło: Facebook
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News